Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachów z papy Warszawa Targówek

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Poszukujesz solidnej ekipy dekarskiej, działającej na terenie Warszawy?

Twój dach pokryty jest papą i uległ awarii?

Stawiasz na szybki dojazd i sprawne usunięcie szkody?

Postaw na profesjonalną brygadę dekarską, działającą w branży od lat. Naprawami dachów zajmujemy się między innymi w Warszawie, a także w pobliskich miejscowościach. Wieloletnie doświadczenie, wiedza, a także specjalistyczny sprzęt przeznaczony do prac na dachach z wykorzystaniem rozmaitych materiałów i technologii, pozwala nam świadczyć każdego rodzaju usługi dekarskie.

 

Naprawy dachów z papy Targówek 

W naszej ofercie znajdziesz między innymi naprawy dachów z papy. Naprawiamy pokrycia nie tylko na Targówku, ale także w obrębie pozostałych z warszawskich dzielnic.

Świadczone przez nas usługi naprawcze to najwyższa jakość pracy dekarskiej, na jaką możesz postawić. 
Wyposażeni w wysokiej klasy sprzęt dekarze podejmują się napraw na dachach trudnych konstrukcyjnie, w miejscach, gdzie jest ograniczony dostęp do poszczególnych elementów dachu, w gęstej zabudowie. Działamy tam, gdzie konkurencja nawet nie próbuje. Poprawiamy po innych, sprawiamy, że pokrycie, niezależnie od rozległości awarii, znowu funkcjonuje sprawnie, a Ty możesz cieszyć się świetnym efektem wizualnym, a przede wszystkim spokojem przez długi czas od zakończenia prac. 

Naprawiamy dachy szybko, sprawnie i bez dodatkowych problemów.

Przyjeżdżamy na miejsce tak szybko, jak to możliwe. Nie każemy Ci czekać na ekipę naprawczą. Nie narazimy Cię na dodatkowy stres związany z wydłużonym oczekiwaniem na naprawę. Nie pozostawimy Cię bez pomocy w trakcie wichury, czy ulewnego deszczu. 
W przeciwieństwie do przypadkowych ekip, naprawiamy dachy od A do Z. Przywiązujemy ogromną uwagę do tego, by usunąć usterkę w całości, a nie tylko powierzchownie. Dbamy o to, by materiały znajdujące się w pobliżu miejsca awarii zostały sprawdzone i w razie potrzeby wymienione. 

 

Pracujemy z papą na co dzień, od wielu lat. Nic nie jest w stanie nas zaskoczyć, a doświadczenie, jakie udało nam się w tym czasie zdobyć sprawia, że nasze naprawy są intuicyjne, ale nie schematyczne i rutynowe!

 

Dlaczego dach z papy wymaga naprawy mimo niedawnego krycia?

Często zgłaszają się do nas klienci, których dachy zostały niedawno temu pokryte. Pytają o możliwość poprawek i możliwie jak najszybszy przyjazd na miejsce.

Ale dlaczego nowe dachy wykonane z papy wymagają napraw?!

Z pewnością każdy z Was kojarzy nieestetycznie wyglądające fragmenty papy na pokryciu, które odstraszają niejednego zainteresowanego tymże materiałem. Taki stan rzeczy nie jest spowodowany złej jakości materiałem, a nieprofesjonalnym wykonaniem.

Wszystkiemu winne są: nieodpowiednio dobrana ilość warstw położnej papy, brak wyczyszczenia nawierzchni, na której zostanie ona położona, a co za tym idzie pył i kurz, który znajduje się pod papą i blokuje jej możliwość zespolenia z podłożem. 

Niestety nie jesteśmy w stanie naprawić tego bezinwazyjnie i proponujemy możliwość położenia papy na nowo. 

Choćby z tego powodu warto wybrać pracowników z wiedzą i doświadczeniem, zapewniającym gwarancję na każdą z prac - czyli nam.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl