Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachów z papy Warszawa Wawer

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Dach pokryty papą jest trwały i wodoodporny, ale naprawa dachów z papy na Wawrze jest niezbędna nawet w przypadku najlepszego wykonania.

Papa jest materiałem chętnie wykorzystywanym do pokrycia dachowego ze względu na to, że jest to stosunkowo tanie rozwiązanie, a do tego kompleksowe. Niestety w stosunkowo krótkim czasie również konieczna jest naprawa dachów z papy Warszawa Wawer lub nawet wymiana całego pokrycia z dachu.

Oczywiście tej drugiej opcji większość z inwestorów pragnęłaby uniknąć ze względu na koszty takiego przedsięwzięcia. Kluczem, aby nie musieć posuwać się do usunięcia całej papy z dachu i położenia nowej, jest zachowanie uwagi.

Po prostu klient powinien bacznie pilnować stanu dachu. Wystarczą już niewielkie pęknięcia i nieszczelności by doprowadzić do znaczących zniszczeń.

 

Warto podkreślić, że w takim przypadku uszkodzeniu podlega również więźba dachowa. Pod wpływem wilgoci, szczególnie nie zabezpieczona więźba drewniana zaczyna coraz bardziej mięknąć, co z kolei może doprowadzić do runięcia dachu.

Naprawa dachów z papy na Wawrze dokonywana jest nie tylko ze względów estetycznych, ale także ze względów bezpieczeństwa. Jeśli dach pokryty papą jest częścią budynku użytku publicznego skutki niedopatrzeń mogą być bardzo tragiczne.

 

Nasze usługi naprawy papy

Naprawa dachów z papy w Warszawie Wawer to zadanie wymagające sporych umiejętności oraz wysokiej wprawy. Nasza ekipa wielokrotnie miała do czynienia z fuszerką. Praca wykonana została oczywiście taniej, ale wiemy z doświadczenia, że to się nie opłaca.

Niestety w tym wypadku naprawa często wymaga zerwania całej powłoki, co generuje koszty, a przecież wcale tak nie musi być. W ramach usługi wykonujemy: 

-  zdjęcie starej papy z dachu w całości lub w części,

- naprawa dachu z papy na zimno,

- naprawa dachu z papy na gorąco,

- naprawa obróbki metalowej na kominie i nie tylko.

 

Przed podjęciem pracy dokonujemy dokładnego oglądu całego dachu w celu stwierdzenia, czy jest on w stanie pozwalającym na dokonanie zmian. Nie podejmujemy się pracy, gdy sytuacja przedstawia się przeciwnie, ponieważ generuje to niepotrzebne niebezpieczeństwo. Następnie pozostaje stwierdzenie czy naprawa dachu z papy Warszawa Wawer wymaga zdjęcia papy z całego dachu czy tylko części,  a może wystarczy jedynie  wierzchnia renowacja. 

Naprawa dachu na gorąco odbywa się za pomocą płatów papy termozgrzewalnej z użyciem palnego gazu. Naprawa na zimno obejmuje renowację za pomocą środków opartych w budowie na masie bitumicznej. Taki środek pozwala na wypełnienie spękań i ubytków. Wsiąka w papę dokonując jej renowacji.

Może być wykorzystywany również jako podkład pod papę lub pod laminaty. Tworzy na powierzchni papy elastyczną powłokę odporną na wodę oraz zmiany temperatury, przez co nie powstają na niej  nowe spękania.

 

Zaletą tego typu rozwiązania jest fakt, że może być stosowany nawet na wilgotne powierzchnie, podczas gdy kładzenie papy wymaga suchej i słonecznej pogody. Dzięki zespołowi przeszkolonych ludzi oraz odpowiednim narzędziom jesteśmy w stanie naprawić każdy dach z papy.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl