Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachów z papy Warszawa Wilanów

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Naprawy dachów krytych papą Wilanów

Poszukujesz dekarzy, którzy naprawią Twój dach pokryty papą?

Mieszkasz na terenie Wilanowa bądź innej dzielnicy Warszawy?

Chcesz, by prace przebiegły szybko, sprawnie i solidnie?

Nie zamierzasz czekać na ekipę dekarską przez długi czas po zgłoszeniu usterki?

 

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z usług profesjonalnej ekipy dekarskiej, składającej się wyłącznie z wykwalifikowanych pracowników, dla których dekarstwo jest nie tylko źródłem utrzymania, ale także pasją, z jaką podchodzą do każdego z powierzonych im dachów.

Dachy z papy to jedne z częściej spotykanych nie tylko na budynkach gospodarczych, ale także mieszkalnych.
Papa jest bowiem stosunkowo tanim, łatwym w utrzymaniu materiałem pokryciowym, na który decydują się rzesze naszych klientów.

Niestety nie każda z ekip, która kusi niską ceną montażu, posiada wystarczającą wiedzę, doświadczenie i sprzęt, które umożliwiłyby jej wykonywanie prac dekarskich w naprawdę wysokim standardzie. 
Niejednokrotnie jesteśmy wzywani do napraw usterek, które nie zostały spowodowane warunkami atmosferycznymi, a złym wykonaniem pokrycia.
Chyba każdy z nas spotkał się z papą, która odstaje i wygląda nieestetycznie. Chyba każdy miał okazję dostrzec zamontowane po łebkach elementy. Każda z wymienionych niedogodności to nie wina jakości materiału, a złego przygotowania powierzchni do pokrycia, a także niedokładnego doboru technologii.

By dach został pokryty papą dobrze i uzyskał trwałość na lata, nawierzchnia musi zostać pozbawiona wszelkiego rodzaju drobin, pyłu i kurzu, który uniemożliwia dobre związanie się materiału z podłożem, a co za tym idzie znacznie zmniejsza trwałość wykonanego pokrycia. 
Jako profesjonalny zespół nie działamy schematycznie, ani rutynowo. Każdorazowo zwracamy uwagę na to, pod jakim kątem została wykonana konstrukcja, na obecność ocieplenia i inne elementy, mające wpływ na ilość warstw kładzionej papy, a także przygotowanie dachu pod inwestycję.

Poprawiamy po innych zespołach, naprawiamy to, co zostało źle wykonane, a także usuwamy szkody wyrządzone w czasie burzy, ulewnego deszczu.

 

Jak przebiega naprawa dachu z papy?

My nie każemy Ci czekać na przyjazd ekipy naprawczej w nieszkończoność. Nie narazimy Cię na dodatkowy stres spowodowany oczekiwaniem. Przyjeżdżamy na miejsce zaraz po zgłoszeniu usterki, tak szybko, jak to możliwe.

Zespół naprawczy po przyjeździe na miejsce, sprawnie i szybko określa zakres naszych prac. Znajdujemy przyczynę występującego problemu i zajmujemy się zarówno jej likwidacją, jak i usunięciem szkód. Nie maskujemy problemów, tylko je rozwiązujemy, tak by podobne niedogodności nie pojawiły się nigdy więcej.
Wykonujemy naszą pracę profesjonlanie, nie działamy na chybił trafił i nie narażamy zleceniodawcy na dodatkowe koszty.

Zabezpieczemy mienie, dbamy o bezpieczeństwo pracowników i domowników, pracujemy szybko, a przede wszystkim udzielamy gwarancji na każdą z wykonanych przez zespół prac.

Nie czekaj - zadzwoń i napraw swoje pokrycie!

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl