Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachów z papy Warszawa Wilanów

Naprawy dachów krytych papą Wilanów

Poszukujesz dekarzy, którzy naprawią Twój dach pokryty papą?

Mieszkasz na terenie Wilanowa bądź innej dzielnicy Warszawy?

Chcesz, by prace przebiegły szybko, sprawnie i solidnie?

Nie zamierzasz czekać na ekipę dekarską przez długi czas po zgłoszeniu usterki?

 

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z usług profesjonalnej ekipy dekarskiej, składającej się wyłącznie z wykwalifikowanych pracowników, dla których dekarstwo jest nie tylko źródłem utrzymania, ale także pasją, z jaką podchodzą do każdego z powierzonych im dachów.

Dachy z papy to jedne z częściej spotykanych nie tylko na budynkach gospodarczych, ale także mieszkalnych.
Papa jest bowiem stosunkowo tanim, łatwym w utrzymaniu materiałem pokryciowym, na który decydują się rzesze naszych klientów.

Niestety nie każda z ekip, która kusi niską ceną montażu, posiada wystarczającą wiedzę, doświadczenie i sprzęt, które umożliwiłyby jej wykonywanie prac dekarskich w naprawdę wysokim standardzie. 
Niejednokrotnie jesteśmy wzywani do napraw usterek, które nie zostały spowodowane warunkami atmosferycznymi, a złym wykonaniem pokrycia.
Chyba każdy z nas spotkał się z papą, która odstaje i wygląda nieestetycznie. Chyba każdy miał okazję dostrzec zamontowane po łebkach elementy. Każda z wymienionych niedogodności to nie wina jakości materiału, a złego przygotowania powierzchni do pokrycia, a także niedokładnego doboru technologii.

By dach został pokryty papą dobrze i uzyskał trwałość na lata, nawierzchnia musi zostać pozbawiona wszelkiego rodzaju drobin, pyłu i kurzu, który uniemożliwia dobre związanie się materiału z podłożem, a co za tym idzie znacznie zmniejsza trwałość wykonanego pokrycia. 
Jako profesjonalny zespół nie działamy schematycznie, ani rutynowo. Każdorazowo zwracamy uwagę na to, pod jakim kątem została wykonana konstrukcja, na obecność ocieplenia i inne elementy, mające wpływ na ilość warstw kładzionej papy, a także przygotowanie dachu pod inwestycję.

Poprawiamy po innych zespołach, naprawiamy to, co zostało źle wykonane, a także usuwamy szkody wyrządzone w czasie burzy, ulewnego deszczu.

 

Jak przebiega naprawa dachu z papy?

My nie każemy Ci czekać na przyjazd ekipy naprawczej w nieszkończoność. Nie narazimy Cię na dodatkowy stres spowodowany oczekiwaniem. Przyjeżdżamy na miejsce zaraz po zgłoszeniu usterki, tak szybko, jak to możliwe.

Zespół naprawczy po przyjeździe na miejsce, sprawnie i szybko określa zakres naszych prac. Znajdujemy przyczynę występującego problemu i zajmujemy się zarówno jej likwidacją, jak i usunięciem szkód. Nie maskujemy problemów, tylko je rozwiązujemy, tak by podobne niedogodności nie pojawiły się nigdy więcej.
Wykonujemy naszą pracę profesjonlanie, nie działamy na chybił trafił i nie narażamy zleceniodawcy na dodatkowe koszty.

Zabezpieczemy mienie, dbamy o bezpieczeństwo pracowników i domowników, pracujemy szybko, a przede wszystkim udzielamy gwarancji na każdą z wykonanych przez zespół prac.

Nie czekaj - zadzwoń i napraw swoje pokrycie!

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2020 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO