Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachu Nowa Iwiczna

Dekarz jest konieczny by fachowo ocenić, czy potrzebna jest całkowita naprawa dachu w Nowej Iwicznej, czy wystarczy jedynie częściowa zmiana poszycia dachu.

Na rynku mamy do czynienia z wieloma materiałami potrzebnymi do pokrycia dachu. Wiele z nich już dawno nie ma w użytku, ale wciąż zalegają na dachach. Mało tego zostały kiedyś źle dobrane, w stosunku do rodzaju dachu.

Na przykład dachy płaskie są zaliczane do trudnych i wymagających częstych napraw.

Niestety wielu dekarzy nie przykłada do nich szczególnej wagi, kładąc buble, popełniając fuszerkę.

Jeszcze gorzej gdy stało się to wiele lat wstecz. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest całkowita wymiana pokrycia dachowego.

 

Naprawa dachu Nowa Iwiczna jest tak samo skuteczna bez względu na to jaki materiał został użyty do zbudowania pokrycia dachowego, lub jaki jest rodzaj dachu. Najwięcej pracy mamy zaraz po zimie, gdy pierwsze promienie słońca odsłaniają nieciekawy widok.

Dach przecieka, jest uszkodzony przez śnieg lub wilgoć, wymaga naprawy, a w najlepszym przypadku renowacji. Wiosna to najlepszy czas na to, by zrobić ekspertyzę dachu i przygotować się do remontu.

Nasza ekipa dekarska profesjonalnie oceni jakie powstały szkody, w jakim stanie jest pokrycie dachowe, więźba, komin od zewnątrz.

 

Nasze usługi naprawy dachu

Niektórzy zwlekają z ekspertyzą ze strachu przed kosztami. A to tak naprawdę pogarsza tylko sytuację. Nie wolno zwlekać o ile nie chce się stopniowo z dnia na dzień powiększać tej sumy.

Dobrze jest działać od razu, gdy tylko jakieś niepokojące zmiany zostaną wykryte.

 

Naprawa dachu Nowa Iwiczna to: 

- naprawa przecieków,

- wymiana części lub całości pokrycia dachowego,

- naprawy więźby dachowej,

- naprawy w pokryciu z dachówki,

- naprawy w pokryciu z blachy,

- naprawy w pokryciu z papy i gontów bitumicznych.

 

Niekiedy naprawa przecieków ogranicza się tylko do wypełnienia ich specjalnym sylikonem dekarskim. Jeśli uszkodzenia są znacznie większe niestety trzeba wymieniać część lub całość pokrycia dachowego.

 

Wszystko to profesjonalnie jest w stanie stwierdzić dekarz poprzez obejrzenie dachu od wewnętrznej i zewnętrznej strony. Najłatwiejszy do naprawy jest dach z papy.

Najczęściej nie ma konieczności usunięcia starego pokrycia, a jedynie jego uzupełnienie za pomocą nowych części papy oraz specjalnych mas uzupełniających, mas szpachlowych, klejów i farb tworzących powłokę ochronną.

 

Wymiana uszkodzonej części pokrycia zależy ściśle od tego jakiego ono jest rodzaju. W przypadku dachów z dachówek wymiana wiąże się z koniecznością wymieszania starych i nowych dachówek, aby uniknąć wrażenia powstawania jaśniejszych pól.

Dach wymieszany nie rzuca się tak w oczy. W przypadku blacho dachówek należy zachować szczególną ostrożność podczas wymiany, aby nie zarysować części, które zostają na dachu.

Nasz profesjonalny zespół w czasie naprawy dachu Nowa Iwiczna jest w stanie usunąć usterki powstałe w wyniku błędów wykonawczych oraz podczas normalnego procesu starzenia się dachu.

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO