Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachu Pruszków

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Budowa pokrycia dachowego jest bardzo istotna, ale jeszcze istotniejsze jest sprawdzanie i naprawa dachu w Pruszkowie, aby utrzymać je w jak najlepszym stanie przez długie lata.

Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że posiadanie dachu nad głową jest ważne. Dlatego co za tym idzie i naprawa dachu Pruszków jest tak istotna, bo nieszczelny, skorodowany lub niekompletny dach to sytuacja porównywalna do tego, jakby go w ogóle nie było.

Nawet niewielkie na oko zniszczenia w krótkim czasie doprowadzają do znacznie gorszej sytuacji. Niektóre rodzaje dachów, jak na przykład blaszany, potrzebują szczególnej uwagi. Co dwa, trzy lata trzeba dokonywać przeglądu.

 

Wielu ludzi zwleka z obawy przed tym, że remont generalny zdezorganizuje ich życie na długo. Wiadomo, że każdy ma swoje życie, swoje sprawy, własną pracę. Nie ma dziś czasu na to, by kontrolować pracę ekipy dekarskiej.

Z naprawą dachu Pruszków takie obawy nie są już aktualne. Nasza ekipa jest bardzo zorganizowana a remont zamykamy w najkrótszym jak się da czasie. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do czasu klienta.

Ponadto nowoczesna technologia pozwala na to, aby napraw dokonywać jak najmniejszym kosztem. Niekiedy nie trzeba nawet zrywać starego pokrycia dachowego. Dlatego dla dobra swojego i swoich najbliższych nie powinni Państwo zwlekać z naprawami.

Naprawa i remont dachu to przyjemność i tylko formalność, o ile wcześniej właściciele pilnowali jego stanu i reagowali w porę na wszelkie niedogodności. W ramach naszej pracy wykonujemy:

- rozpoznanie stanu pokrycia dachowego i więźby dachowej,

- uszczelnianie, izolowanie i konserwacja pokrycia dachowego,

- praca na wszystkich rodzajach pokryć dachowych (również łupek i miedź),

- zdejmowanie części lub całości pierwotnego pokrycia,

- naprawa dachów z papy.

 

Do dyspozycji posiadamy szereg potrzebnych materiałów, które doskonale spełniają swoją rolę. Kładziemy papę zgrzewną, używamy mas uszczelniających oraz specjalnych farb konserwujących dachy blaszane.

Profesjonalnie stwierdzamy co jest najlepsze dla danego dachu. Każdy dach jest zaś inny i w zależności od jego wieku, ostatnich naprawa i wielu innych czynników podejmowana jest decyzja czy należy wymienić część czy całość pokrycia oraz czy w ogóle jest to w danej chwili potrzebne.

 

Niekiedy kładzenie mas uszczelniających nie wymaga nawet odpowiedniej temperatury, ponieważ nowoczesna technologia sprawia, że równie dobrze spełniają swoją rolę nie zupełnie w suchych i ciepłych warunkach.

Oczywiście zawsze wybieramy ku naprawom optymalne temperatury, ale w razie potrzeby nagłej interwencji, kiedy pogoda nie wybiera, jesteśmy przygotowani.

Specjalne natryski i farby są w stanie stworzyć nieprzepuszczalną dla wilgoci barierę na powierzchni dachu. Ponadto chronią przed promieniowaniem UV.

Niekiedy taka konserwacja może być stosowana nawet na nowy i całkiem sprawny dach, w ramach dodatkowej ochrony. Wszystko po to, aby zleceniodawca mógł mieć spokojną głowę na długi czas.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl