Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachu Strzeniówka

pogotowie dachowe zasieg dzialania

chęć zmiany wyglądu starego i nieatrakcyjnego domu na milszy oku. Czasem dachy zawierają materiały niebezpieczne, które wymagają jak najszybszego usunięcia. Jak widać powodów, aby remontować dach jest wiele i wcale nie trzeba czekać na dokuczliwe objawy zużycia materiału, by rozpocząć pracę. Dzięki naprawie dachu Strzeniówka i naszej zaawansowanej ekipie dekarskiej dach nabierze zupełnie nowych właściwości i wyglądu.

 

Nasze usługi naprawy dachów

 

Pracujemy na wszystkich używanych współcześnie materiałach do pokrycia dachowego, nie wyłączając tych rzadkich, luksusowych, drogich i trudnych. Tak samo traktujemy dach z papy lub blachy, jak dach łupkowy, z dachówką lub z miedzi, jeśli chodzi o profesjonalizm. Naprawa dachu Strzeniówka to:

 

-        naprawa części pokrycia dachowego,

-        zdjęcie całego pokrycia dachowego,

-        kładzenie nowego pokrycia,

-        konserwacja i malowanie,

-        naprawa izolacji i ocieplenia dachu,

-        wentylacja,

-        montaż okien dachowych,

-        wymiana rynien,

-        likwidacja zacieków,

-        obróbki blacharskie.

 

Profesjonalnie od początku do końca

 

Każda nasza praca poprzedzona jest ekspertyzą, jaka pozwala stwierdzić bezpieczeństwo dachu. To ważne również dla naszych pracowników wykonujących najcięższą i najbardziej niebezpieczną pracę. Stwierdza się rodzaj oraz stan pokrycia dachowego i więźby dachowej, aby dociec, czy konieczna jest całkowita wymiana pokrycia, czy tylko częściowa. Bywa, że pokrycie dachowe wymaga jedynie odświeżenia i konserwacji. W przypadku dachu z papy najczęściej dokonuje się łatania i malowania konserwacyjną warstwą, pozwalającą na nieprzepuszczanie cząsteczek wody. Dach blaszany wymaga regularnego oczyszczania i malowania z użyciem specjalnych narzędzi. Remont dachu często obejmuje również wymianę elementów takich jak rynny, szczególnie gdy zmienione zostało pokrycie dachowe.

 

Dokonujemy wymiany okien dachowych i ich ponownego montażu w nowym pokryciu. Dbamy o ich idealną szczelność. Posiadamy odpowiednie narzędzia i zabezpieczenia pozwalające na ciężką pracę na wysokości. Swoimi działaniami wspieramy klientów, którzy mają szansę sprzedać dom w wyższej i bardziej satysfakcjonującej cenie poprzez odświeżenie wyglądu. Zawsze nadążamy za aktualną modą.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl