Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachu Warszawa Białołęka

pogotowie dachowe zasieg dzialania

NAPRAWA DACHÓW WARSZAWA BIAŁOŁĘKA


    Dom można porównać do dżentelmena w garniturze i eleganckim kapeluszu. Analogicznie do naprawy uszkodzonych – markowych nakryć głowy naprawa dachów Warszawa Białołęka jest bardziej opłacalna od ich całkowitej wymiany. Poza tym ważnym czynnikiem jest także kwestia estetyki: rudery odstraszają, a zadbane budynki przyciągają wzrok. A sprawny dach jest dla budynku rzeczą wielkiej wagi.

Reperacja dachu? Przecież jeszcze mam na to czas!

    Wiosna to czas remontów i przeglądów. Odkurzamy samochody , malujemy  wnętrza mieszkań. Jednak rzadko kto z nas –  w tym jakże sprzyjającym temperaturowo czasie -  zajmuje się w tym momencie zadaszeniem swojego budynku. Jest to kardynalny błąd! Przecież to od dachu właśnie w głównej mierze zależy kondycja całej konstrukcji. Tak samo jak brak bądź wadliwe nakrycie głowy może doprowadzić do przeziębień, tak nieszczelne pokrycie dachowe powoduje częste „choroby” budynku takie jak zawilgocenie czy zacieki, które w konsekwencji mogą doprowadzić do zniszczenia ścian. A tego chyba woleli byśmy uniknąć, prawda?

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń dachów

        Uszkodzenia dachów Warszawa Białołęka powstają wskutek oddziaływań na ich materiał czynników zewnętrznych. Do najbardziej szkodliwych należą: wiatr, deszcz, śnieg, lód, duża amplituda temperatur oraz wystawienie na słońce. Silne podmuchy wiatry mogą poważnie uszkodzić duże połacie poszycia dachowego, a czasem nawet do jego całkowitego zerwania. Opady atmosferyczne powodują – wraz z niesioną przez siebie wilgocią – różnego rodzaju uszczerbki skutkujące przeciekami. Du za różnica temperatur – zarówno dobowych (często około 30O C), jak i rocznych(od -30 do +70! ze względu na ekspozycję słoneczną) – wpływa na powstawanie naprężeń w materiale, co z kolei prowadzi do pęknięć. Gama czynników szkodliwych jest więc dość duża i z tego powodu co najmniej raz do roku należy dokonać przeglądu.

Remonty dachów w Warszawie Białołęka to nasza codzienność

    Naprawa dachów Warszawa Białołęka to zadanie do którego podchodzimy priorytetowo . Cenimy sobie wysoką jakość i terminowe wykonywanie zleceń. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zdobywanemu na przestrzeni lat,  dach szybko zyskuje atrakcyjny wygląd i funkcjonalność.

Nasza oferta obejmuje :
1.    Usunięcie starego pokrycia dachowego
2.    Położenie nowego porycia
3.    Uzupełnienie pierwotnego
4.    Konserwację więźby dachowej
5.    Ocieplenie dachu
6.    Naprawę dachu w sytuacji  kryzysowej
7.    Naprawę  trudnych dachów

    Przed rozpoczęciem pracy dokonujemy rozpoznania stanu obiektu i wyceny usługi . Oceniamy stan całego dachu, robiąc ekspertyzę i razem z klientem opracowujemy plan dalszego działania. Częściowy lub całościowy remont zależy od wielu czynników :czasu, zastosowanych materiałów czy zaangażowania pracowników. Naszym głównym celem jest terminowość i wysoka jakość wykonanych usług. Kontakt z naszą firmą „Pogotowie Dachowe” mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu oraz poprze pocztę elektroniczną, która należy wysyłać na adres pomoc@pogotowie-dachowe.pl Stanowimy zgrany zespół. Naszym priorytetem jest wysoka jakość usług i zadowolenie zleceniodawcy.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl