Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachu Warszawa Targówek

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Usługi naprawcze dachów Warszawa Targówek 

Twój dach przecieka?
Zauważyłeś usterkę, która powstała podczas ulewnego deszczu bądź wichury?
Mieszkasz w okolicy Targówka bądź innej dzielnicy Warszawy?

Skorzystaj z solidnych, ekspresowych i sprawnych napraw pokryć dachowych świadczonych przez zespół dekarski, który może pochawlić się wieloletnią praktyką w branży, ogromnym doświadczeniem i wiedzą z zakresu samych materiałów pokryciowych, metod montażu oraz technologii, jakie stosowane były na dachach na przestrzeni wielu lat.

Jesteśmy brygadą dekarską, która nie zawodzi. Na nas nie musisz czekać w nieskończoność. Nie musisz czekać na termin - przyjeżdżamy tak szybko, jak to możliwe, by naprawić Twój dach.

 

W przeciwieństwie do nieprofesjonlanych ekip, nie odmawiamy podjęcia się żadnej z powierzonych nam prac. Niejednokrotnie pracowaliśmy na ogromnyvh powierzchniach dachów, a także tych zupełnie małych. Niestraszna nam gęsta zabudowa, wszelkiego rodzaju trudności konstrukcyjne, niecodzienne rozwiązania, kopuły i wieżyczki. Niestraszny nam żaden z dostępnych materiałów pokryciowych, bowiem z każdym mieliśmy już styczność.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi naprawy dachów wykonanych z:

blachodachówki
blachy trapezowej
blachy miedzianej
blachy tytanowo cynkowej
dachówki ceramicznej
dachówki betonowej
papy termozgrzewalnej
łupka
szkła

a także wielu innych.

 

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem dekarskim, wiodących marek, który pozwala nam na jeszcze dokładniejsze i sprawniejsze wykonywanie powierzonych nam zadań. To właśnie wyposażenie naszych pracowników pozwala im na wykonywanie ekspertyz dachowych. Te z kolei mają bezpośredni wpływ na naprawę pokrycia.
To dzięki informacjom, jakie uda nam się pozyskać przy przeprowadzaniu ekspertyzy, możemy określić dokładną przyczynę awarii, a także zawęzić obszar naprawy. W przeciwieństwie do innych - nie naprawiamy na chybił trafił, a każdy z podjętych przez nas kroków, potwierdzony jest wiedzą i zdobytymi informacjami. 

Z nami nie musisz martwić się o to, że zbyt duża część dachu zostanie rozebrana. Nie narazimy Cię na dodatkowe koszty związane z zakupem materiałów, a także robocizną.

Jak przebiega naprawa dachu?

Usługi naprawcze to nasze oczko w głowie. Przywiązujemy ogromną uwagę do tego, by nasi klienci nie zostali narażeni na straty materialne związane z przeciekiem, obecnością wody w budynku. 
Po zgłoszeniu usterki, pojawiamy się na miejscu tak szybko, jak to możliwe. Szybko i sprawnie określamy przyczynę występującej usterki, by usunąć awarię razem z jej powodem, a nie tylko zamaskować problem.

Niestety sam proces naprawczy zależny jest od zastosowanego na pokryciu materiału, a także warunków atmosferycznych panujących w danym momencie oraz rozległości awarii. Mimo wszystko staramy się zminimalizować czas napraw i nie narażać na dodatkowy stres domowników.

Każda z wykonanych przez nas napraw objęta jest pisemną gwarancją.
Podczas prac możesz liczyć na zachowanie zasad bezpieczeństwa, zabezpieczenie mienia oraz indywidualne podejście do każdego z pokryć.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl