Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachu Warszawa Ursus

Szybkie naprawy dachów Warszawa Ursus

Zauważyłeś, że Twój dach przecieka?

Potrzebujesz natychmiastowej pomocy dekarza?

Chcesz żeby naprawa Twojego pokrycia przebiegła szybko i sprawnie?

Masz dość czekania i nieprofesjonalnych ekip? Postaw na w pełni wykwalifikowaną brygadę dekarską, działającą w Warszawie od wielu lat. 
Branża dekarska to dla nas nie tylko źródło utrzymania, ale przede wszystkim pasja. To dachy i ich rozmaite konstrukcje stanowią dla nas obiekt zainteresowań, to one zadziwiają i pozwalają na zdobywanie nowych umiejętności, doświadczeń i uzupełnianie wiedzy.

 

Naprawy pokryć dachowych, jakie świadczymy w okolicy stolicy to przede wszystkim szybki dojazd na miejsce.
Po zgłoszeniu usterki staramy się o to, by na miejscu pojawić się możliwie jak najszybciej. Nie narażamy naszych klientów na stres związany z oczekiwaniem na przyjazd ekipy naprawczej. Starmy się o to, by prace przebiegły sprawnie, szybko i bez dodatkowych nerwów.

Wiedza, jaką dysponujemy, w połączeniu z nowoczesnym sprzętem wysokiej klasy pozwala nam na wykonywanie napraw, których nie podejmują się inni. Działamy na dachach małych, ale także tych o dużej powierzchni. Niestraszne nam elementy takie jak wieżyczki i kopuły, pojawiające się na dachach coraz częściej. Nie boimy się gęstej zabudowy, trudnodostepnych miejsc, a nawet starych pokryć, bowiem systematycznie współpracujemy z konserwatorem zabytków.
Ze spokojem możesz powierzyć nam także dachy zaawansowane konstrukcyjnie, wykonane z użyciem nowoczesnych technologii, niecodzienne i osobliwe. Stale zdobywamy nowe wykształcenie i uzupełniamy umiejętności, by móc zapewnić naszym klientom szeroką gamę usług dekarskich, nie tylko naprawczych, ale także remontowych i wykończeniowych.

 

Korzystając z naszych usług naprawczych masz pewność, że nie narazimy Cię na dodatkowe koszty, a każdy z naszych ruchów jest przemyślany i poparty wiedzą. Nie działamy na chybił trafił, nie naprawiamy pokrycia na oślep.
W razie potrzeby przeprowadzamy ekspertyzę, która umożliwia nam zawężenie miejsca działania i tylko miejscową naprawę. 

 

Dlaczego szybkie zgłoszenie usterki jest ważne?

Każdorazowo powtarzamy naszym klientom, że kluczowy dla powodzenia naprawy jest właśnie czas.

Z naszej strony zapewniamy natychmiastowe przybycie na miejsce awarii, ale to od Ciebie zależy kiedy usterka zostanie zgłoszona!

Pamiętaj, że każde opóźnienie to możliwość uszkodzenia sąsiadujących z fragmentem, który uległ zniszczeniu, elementów. To możliwość niszczenia pokrycia, które przy odpowiednio długim czasie oczekiwania na naprawę, może wymagać remontu, a co za tym idzie, zwiększenia nakładów finansowych. 
Zwlekając z wezwaniem ekipy, działasz na swoją niekorzyść. Narażasz się nie tylko na zacieki, ale na szeroko pojęte niszczenie mienia. W końcu dah stanowi integralną całość i nie możemy mówić tu o jakiejś izolacji.

 

Nie zwlekaj i wezwij dekarza tuż po zauważeniu awarii - działamy szybko, sprawnie, likwidujemy przyczynę usterki, a nie maskujemy problemu!

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO