Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachu Warszawa Ursus

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Szybkie naprawy dachów Warszawa Ursus

Zauważyłeś, że Twój dach przecieka?

Potrzebujesz natychmiastowej pomocy dekarza?

Chcesz żeby naprawa Twojego pokrycia przebiegła szybko i sprawnie?

Masz dość czekania i nieprofesjonalnych ekip? Postaw na w pełni wykwalifikowaną brygadę dekarską, działającą w Warszawie od wielu lat. 
Branża dekarska to dla nas nie tylko źródło utrzymania, ale przede wszystkim pasja. To dachy i ich rozmaite konstrukcje stanowią dla nas obiekt zainteresowań, to one zadziwiają i pozwalają na zdobywanie nowych umiejętności, doświadczeń i uzupełnianie wiedzy.

 

Naprawy pokryć dachowych, jakie świadczymy w okolicy stolicy to przede wszystkim szybki dojazd na miejsce.
Po zgłoszeniu usterki staramy się o to, by na miejscu pojawić się możliwie jak najszybciej. Nie narażamy naszych klientów na stres związany z oczekiwaniem na przyjazd ekipy naprawczej. Starmy się o to, by prace przebiegły sprawnie, szybko i bez dodatkowych nerwów.

Wiedza, jaką dysponujemy, w połączeniu z nowoczesnym sprzętem wysokiej klasy pozwala nam na wykonywanie napraw, których nie podejmują się inni. Działamy na dachach małych, ale także tych o dużej powierzchni. Niestraszne nam elementy takie jak wieżyczki i kopuły, pojawiające się na dachach coraz częściej. Nie boimy się gęstej zabudowy, trudnodostepnych miejsc, a nawet starych pokryć, bowiem systematycznie współpracujemy z konserwatorem zabytków.
Ze spokojem możesz powierzyć nam także dachy zaawansowane konstrukcyjnie, wykonane z użyciem nowoczesnych technologii, niecodzienne i osobliwe. Stale zdobywamy nowe wykształcenie i uzupełniamy umiejętności, by móc zapewnić naszym klientom szeroką gamę usług dekarskich, nie tylko naprawczych, ale także remontowych i wykończeniowych.

 

Korzystając z naszych usług naprawczych masz pewność, że nie narazimy Cię na dodatkowe koszty, a każdy z naszych ruchów jest przemyślany i poparty wiedzą. Nie działamy na chybił trafił, nie naprawiamy pokrycia na oślep.
W razie potrzeby przeprowadzamy ekspertyzę, która umożliwia nam zawężenie miejsca działania i tylko miejscową naprawę. 

 

Dlaczego szybkie zgłoszenie usterki jest ważne?

Każdorazowo powtarzamy naszym klientom, że kluczowy dla powodzenia naprawy jest właśnie czas.

Z naszej strony zapewniamy natychmiastowe przybycie na miejsce awarii, ale to od Ciebie zależy kiedy usterka zostanie zgłoszona!

Pamiętaj, że każde opóźnienie to możliwość uszkodzenia sąsiadujących z fragmentem, który uległ zniszczeniu, elementów. To możliwość niszczenia pokrycia, które przy odpowiednio długim czasie oczekiwania na naprawę, może wymagać remontu, a co za tym idzie, zwiększenia nakładów finansowych. 
Zwlekając z wezwaniem ekipy, działasz na swoją niekorzyść. Narażasz się nie tylko na zacieki, ale na szeroko pojęte niszczenie mienia. W końcu dah stanowi integralną całość i nie możemy mówić tu o jakiejś izolacji.

 

Nie zwlekaj i wezwij dekarza tuż po zauważeniu awarii - działamy szybko, sprawnie, likwidujemy przyczynę usterki, a nie maskujemy problemu!

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl