Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachu Ząbki

Gdy dach w Ząbkach ulegnie uszkodzeniu 

Wszelkie rodzaje awarii i uszkodzeń pokryć dachowych są dość powszechnym zjawiskiem, przed którym nie uchroni nas ani najwyższej jakości materiał, ani nowoczesne technologie, ani nawet profesjonalny dekarz, zajmujący się naszym dachem od podstaw.
Coraz częściej spotykane na tymże terenie wichury, burze, ulewne deszcze, gradobicia, a także śnieżyce powodują drobne uszkodzenia dachów, które swoją uciążliwością doprowadzają do białej gorączki mieszkańców domów. 

Z żywiołem nie sposób walczyć, nie sposób uniknąć szkód, jakie wyrządzi w niekontrolowany przez nikogo sposób. Jedynym, co możemy zrobić to dokładnie, sprawnie, szybko i solidnie naprawić pokrycie, by zminimalizować nerwy i stres związany z faktem, że nad naszą głową hula wiatr, cieknie, bądź dzieją się bliżej nieokreślone rzeczy.

 

Profesjonalna ekipa dekarska, działająca w Ząbkach i okolicach od wielu lat, świadczy kompelksowe usługi naprawcze dachów, niezależnie od materiału pokryciowego, jaki został użyty podczas wcześniejszej inwestycji.
W naszej ofercie znajdziesz między innymi naprawy dachów z:

dachówki betonowej
dachówki ceramicznej
blachodachówki
blachy trapezowej
blachy tytan cynk
blachy miedzianej
papy termozgrzewalnej
szkła

a także wielu innych dostępnych na rynku, stosowanych powszechnie bądź całkiem rzadko materiałów.

 

Naprawy dachów wyłącznie z nami

Dlaczego to właśnie my jesteśmy odpowiednią ekipą do naprawy Twojego pokrycia? Dlaczego powinieneś skorzystać właśnie z naszych usług?

To właśnie my gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych prac, nie tylko naprawczych. To my dysponujemy licznymi certyfikatami, pochwałami, to nam zaufał konserwator zabytków, powierzając w ręce naszych dekarzy dachy zabytkowe, stare i cenne architektonicznie.

Jeśli stawiasz na pełen profesjonalizm i zadowolenie, które będzie połączone z brakiem problemów w przyszłości, podczas użytkowania pokrycia - wybierz właśnie nas!

 

W przeciwieństwie do przypadkowych ekip, które niejednokrotnie podejmują się napraw na chybił trafił, przeprowadzamy specjalistyczne ekspertyzy dachowe, pozwalające na wykrycie przyczyny problemu. Odkrywamy źródło usterii i likwidujemy nie tylko powierzchowne uszkodzenia, ale przede wszystkim to, czego nie widać, a stanowi o dalszym  psuciu się pobliskich elementów dachowych.

To praca z nowoczesnym sprzętem wysokiej klasy, z użyciem nowoczesnych technologii, daje nam przewagę nad każdą z konkurencyjnych firm. 
Nie narażamy naszych klientów na dodatkowe koszty, przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia od razu po zgłoszeniu awarii pokrycia.

Naprawy dachów to jedna z naszych ważniejszych usług, toteż stale dbamy o to, by poszerzać zasięg pracowników, podnosić standardy, dokształcać się i gwarantować naszym klientom pewność, że pokrycie zostało naprawione poprawnie.

 

Nie działamy powierzchownie, podchodzimy do każdego dachu indywidualnie, doradzamy, dobieramy materiały, technologie, rozwiązania. Dbamy o zabezpieczenie mienia zleceniodawcy, bezpieczeństwo pracowników, czystość w miejscu pracy i miłą atmosferę.

 

Kończymy prace w terminie.

Wystawiamy pisemne gwarancje na każdą z prac!

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO