Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa szklanych dachów Kobyłka

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Naprawa szklanych dachów Kobyłka

Jesteśmy w pełni profesjonalną i wykwalifikowaną brygadą dekarską, która w branży działa od wielu lat. Nasze usługi naprawcze, remontowe, a także pokryciowe świadczymy w Kobyłce i ościennych miejscowościach, a nasi klienci odznaczają się zadowoleniem ze świadczonych przez firmę usług.

Naprawiamy przede wszystkim dachy szklane, zaawansowane technologicznie, te które innych przyprawiają o zawrót głowy. Od lat podążamy za najnowszymi trendami architektonicznymi, uzupełniamy wiedzę i stopniowo nabywamy kolejne doświadczenia. 
Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam na przeprowadzanie ekspertyz nawet na zaawansowanych dachach. Nie boimy się niecodziennych rozwiązań, skomplikowanej konstrukcji i gęstej zabudowy.

 

Nasi pracownicy mają ogromne doświadczenie zarówno w pracy ze szkłem, jak i standardowymi materiałami pokryciowymi, jakie używane są na co dzień, do krycia domów jednorodzinnych, bloków, kamienic, a także zabudowań gospodarczych.

 

Poszukiwania pracowników, którzy solidnie wykonają naprawę dachu wykonanego ze szkła nie jest proste. W końcu materiał ten nie stanowi na naszym obszarze standardu, a zdecydowana większość firm i domorosłych dekarzy nie ma zielonego pojęcia o monatżu, stosowanych rozwiązaniach, użytej technologii. 
Właśnie z tego względu warto korzystać wyłącznie z usług ludzi, którzy wiedzą, co robią. Nie sposób ukryć, że szklany dach jest nie tylko skomplikowany, ale także drogi, a każdy błąd będzie kosztował zleceniodawcę znacznie więcej niż miałoby to miejsce w przypadku dachówki bądź blachy.

 

Praca ze szklanymi dachami jest równocześnie naszą pasją, której poświęcami należytą uwagę, czas i zainteresowanie. Do każdego z powierzonych nam zleceń podchodzimy bardzo indywidualnie. Dokładnie poszukujemy problemu i jego przyczyny, by sprawnie i szybko ją usunąć. Jest to niezwykle ważna kwestia dla zachowania świetnej formy pokrycia przez długi czas po zakończeniu inwestycji. 

 

Staramy się znaleźć wszystkie mankamenty i je poprawić, by pobliskie elementy nie ulegały uszkodzeniu. Do sprawy podchodzimy bardzo profesjonlanie, gwarantujemy najwyższą jakość usług, która potwierdzona jest wydawaną po zakończeniu prac, pisemną gwarancją. 
Pracujemy zgodnie z zaleceniami, zabezpieczamy mienie, także budynki sąsiadujące jesli zajdzie taka potrzeba, pozostawiamy po sobie porządek, a w czasie prac panuje miła atmosfera. Nie narażamy klientów na dodatkowe koszty i stres związany z przeciągającymi się pracami. Oddajemy dachy terminowo

 

Pozostałe usługi dekarskie Kobyłka

W naszej ofercie znajdziesz szerokie usługi dekarskie. Naprawiamy, remontujemy, kryjemy, wykonujemy prace wykończeniowe każdego rodzaju dachów, niezależnie od pokrycia. Montujemy rynny, naprawiamy okna dachowe, uszczelniamy kominy. Zajmujemy się wszystkim, co ma związek z pokryciem.

 

Korzystając z naszych usług nie martwisz się koniecznością zmiany ekipy na inną, która wykona pozostałe prace. My to dekarstwo kompleksowe. Pracujemy od podstaw, poprawiamy po innych, naprawiamy usterki, wykonujemy kompleksowe remonty pokryć, także tych zabytkowych. Dysponujemy ogromną wiedzą i doświadczeniem, które w zawodzie stanowią największy atut.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl