Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa szklanych dachów Nadarzyn

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Dachy szklane są coraz popularniejszą reprezantacją budownictwa nowoczesnego, a naprawa szklanych dachów Nadarzyn koniecznością.

 

Dachy szklane, dlaczego my ?

 

Szklane dachy mają wiele zalet. Nadają się jako zwięczenie modnych tarasów pozwalających na kontakt z naturą i cichy relaks o każdej porze roku. Znajdują się czasem na najwyższych kondygnacjach budynków i w oranżeriach, gdzie liczy się dostęp do światła słonecznego. Ludzie spędzający dużo czasu wewnątrz budynków, na przykład w biurowcach będą mieli szansę spojrzeć na niebo by zrelaksować wzrok. To znacząco wpływa na wydajność pracowników. Szklane dachy pozwalają na optyczne powiększenie nawet niewielkich powierzchni.

 

Jednak mimo że są szczególnie piękne, muszą być również wytrzymałe. Upadek odłamków szkła z wysokości może okazać się śmiertelny dla kogoś, kto akurat znajdzie się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie. A to zaledwie początek konsekwencji. Dlatego dach ze szkła wymaga znacznie większej uwagi niż jakikolwiek inny. Tylko wówczas będzie on w stanie spełniać swoje zadania przez długie lata bez zagrożenia dla użytkowników. Aby tego dokonać dach musi od początku spełniać rygorystyczne normy. Tak naprawdę musi być tak wytrzymały by znosić obciążenia, na przykład wejście konserwatora lub opady śniegu.

 

Nasze usługi z zakresu dachów szklanych

 

Naprawa dachów szklanych Nadarzyn z reguły nie jest zbyt skomplikowana, ale powinna zostać rozpoczęta jeszcze zanim zniszczenie będzie poważne, gdyż stanowi zagrożenie. Dlatego nasza ekipa dekarska przeprowadza regularne ekspertyzy dachów szklanych, aby stwierdzić czy konieczna jest konserwacja. Zlecenie eskpertyzy przynajmniej raz na rok pozwala uniknąć przykrych i bolesnych konsekwencji. Oprócz tego nasza ekipa dekarska:

 

-        konserwuje dachy szklane,

-        czyści dachy szklane,

-        uszczelnia dachy szklane,

-        dokonuje naprawy i umocnienia więźby dachowej,

-        dokonuje wymiany części lub całości pokrycia dachowego.

 

W czasie ekspertyzy nasza ekipa jest w stanie stwierdzić stopień zużycia pokrycia dachowego i więźby dachowej. Niekiedy powierzchnię należy jedynie dokładnie oczyścić, czasem natomiast nie ma innego wyjścia jak usunięcie zanieczyszczonego i porysowanego pokrycia dachowego. Czyszczenie odbywa się za pomocą myjki ciśnieniowej, miękkich głąbek i łagodnych środków myjących, szczególnie w przypadku zabezpieczonych specjalnymi środkami mającymi na celu zwiększenie odporności szkła. Z pomocą specjalnych środków uszczelniających zmniejszamy ryzyko przeciekania dachu w nerwralgicznych miejscach. Dokonujemy niezbędnych obróbek.

 

Naprawa dachów szklanych Nadarzyn może być skomplikowana ze względu na to, że wielu producentów proponuje indywidualne projekty. Dla nas trudne dachy nie stanowią żadnej przeszkody. Dokonujemy naprawy dachów szklanych Nadarzyn, nawet jeśli dach ma niestandardowy kształt. Naszym ostatecznym celem jest to, aby dach szklany był nie tylko całkowicie bezpieczny, ale również odnowiony i piękny jak nowy. Po naprawie przez wiele miesięcy wymagać będzie jedynie regularnego oczyszczania.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl