Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa szklanych dachów Warszawa


Przedstawiamy Państwu ofertę naprawy szklanych dachów w Warszawie.

Co to takiego szklany dach i jak go naprawiać ?

Szklany dach, chociaż z pewnością urokliwy i w wielu przypadkach niezastąpiony, jest elementem o jaki należy wyjątkowo dbać. Pomimo, że piękny i dający możliwość spojrzenia na błękitne niebo i zieleń nawet podczas pracy w domu, wymaga zastosowania   dodatkowych środków bezpieczeństwa.

Tego typu dachy to w Polsce zjawisko niezbyt szeroko rozpowszechnione, dlatego niewielu jest ekspertów mogących profesjonalnie zająć się nimi. Na szczęście my należymy do tego nielicznego grona. Nasza ekipa to zbiór doświadczonych fachowców z pasją, którzy chętnie podejmują się nowych wyzwań.

Oprócz tego nie są dla nas tajemnicą trudne dachy i skomplikowane zadania. A do takich z pewnością należy naprawa szklanych dachów w Warszawie.

Posiadamy zbiór narzędzi, które są niezbędne do pracy przy skądinąd delikatnym materiale jakim jest szkło. Ważne jest również bezpieczeństwo pracowników, korzystających z szeregu zabezpieczeń. Współpraca z innymi fachowcami pozwala na pozyskanie najlepszych materiałów.


Usługi naprawy szklanych dachów

Jesteśmy kompleksowo przygotowani do pracy przy nietypowych materiałach i trudnych dachach. Jeśli chodzi o usługę naprawa szklanych dachów Warszawa, w jej ramach znajdują się:

- ekspertyza istniejącego dachu,
- doradztwo w sprawie remontu i użytkowania,
- naprawa i remont szklanych dachów,
- oczyszczanie dachów szklanych.  

W przypadku każdego dachu niezbędna jest częsta ekspertyza, ale jeśli chodzi o dach szklany, warto przyłożyć się do tego nawet bardziej. Dachy tego typu mają to do siebie, że ważą sporo, przez co belki i inne elementy nośne muszą znosić duże obciążenia. Ważne aby elementy te zostały odpowiednio dobrane oraz były solidne.

Co jakiś czas należy sprawdzać ich stan, żeby uniknąć tragicznych wypadków. Dobrze jest brać poprawkę na to, że na przykład zimą na szklanym dachu może dodatkowo zalegać śnieg, co jeszcze zwiększa jego wagę.

Nasza ekipa jest w stanie doradzić, jakie są najlepsze wsporniki dla szklanego dachu. Doświadczenie oraz wiedza fizyczna jaką posiadamy pozwala na umieszczenie ich w ten sposób, by ciężar został optymalnie i najbardziej równomiernie rozłożony. Zagrożeniem są również silne podmuchy wiatru, dlatego szklane elementy muszą być solidnie przymocowane do wsporników.

Przed przystąpieniem do pracy dokonujemy przeglądu dachu, co pozwala zorientować się, jakie elementy wymagają naprawy oraz jaki będzie koszt tych napraw.

W czasie napraw należy wyjątkową uwagę zwrócić na to, by naprawa szklanych dachów w Warszawie obejmowała zwiększenie ich szczelności, dzięki czemu wilgoć nie będzie dostawała się do środka.

 

Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi wymaganiami prawnymi dotyczącymi dachów każdego rodzaju. Na bieżąco szkolimy swoich pracowników, którzy zwiększają swoje umiejętności.

Mamy doświadczenie w pracy z różnymi materiałami oraz technikami budownictwa. Wiemy również jak należy się z nimi obchodzić oraz je konserwować, aby przez długi czas cieszyć się ich niezmienionym wyglądem.

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO