Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa szklanych dachów Warszawa Bielany

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Szklane dachy Bielany

Na Warszawskich Bielanach szklane dachy spotykane są coraz częściej. Stanowią nieodzowny element nowoczesnej architektury, jaka pojawia się w tej okolicy nie tylko na budynkach większych przedsiębiorstw, ale także staje się coraz bardziej popularna wśród klientów indywidualnych, który chcą, by szkło zagościło na ich dachu dodając niepowtarzalnego wyglądu.

Szkło na dachu, w szczególności gdy zestawimy je z innymi, standardowymi materiałami pokryciowymi jest niezwykle wartościowym materiałem. 
Pozwala nie tylko na uzyskanie oszałamiającego efektu wizualnego, ale także zwiększenie funkcjonalności pokrycia, a także jego trwałości.

Jednak nie każdy z naszych klientów jest przekonany do wykorzystania szkła na wysokości. Kojarzy nam się ono z dość nietrwałym materiałem, który będzie ulegał licznym awariom, w szczególności jeśli weźmiemy pod uwagę niekorzystne warunki atmosferyczne jak chociażby gradobicia, pojawiające się na terenie naszej ojczyzny coraz częściej.

 

Należy sobie uświadomić, że szkło wykorzystywane do pokryć nie ma nic wspólnego z tym, które używane jest do produkcji pojemników, czy też innych przedmiotów codziennego użytku. Jest to szkło stworzone specjalnie do krycia nawet dużych powierzchni. Odznacza się ono niezwykłą wytrzymałością, nie pęka, nie tlucze się, a jedynymi obserwowanymi usterkami mogą być drobne uszkodzenia, które nie sprawiają kłopotu przy wymianie wyznaczonego fragmentu dachu. 

Dodatkowo sposób montażu oraz technologie do niego użyte pozwalają na pozyskanie ze szkła wszystkiego, co może nam zaoferować. Nie jest to materiał standardowy, prosty w montażu. Z tego względu jedynie świadme podejście, poparte wiedzą i doświadczeniem zdobywanym systematycznie przy pracy na dachach szklanych może stanowić o naprawdę dobrym wykonywaniu usług przez naszych pracowników.

 

Naprawa szklanych dachów Warszawa Bielany

Warszawa Bielany to tylko jedno z wielu miejsc, w których działamy jako w pełni profesjonlana ekipa dekarska, składająca się z wykwalifikowanych dekarzy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, także w pracy ze szkłem, nowoczesnymi materiałami i zaawansowanymi technologiami.

Jesteśmy zespołem wybieranym przez klientów indywidualnych, firmy, a nawet instytucje państwowe. Jesteśmy najlepszym wyborem dla osoby, która stawia na wysoką jakość naprawy, bezproblemowy jej przebieg, a przede wszystkim na pracę wykonaną naprawdę solidnie. 

 

Działamy z użyciem nowoczesnego sprzętu wysokiej klasy, który umożliwia przeprowadzanie specjalistycznych ekspertyz dachowych. Te z kolei pozwalają nam na odnalezienie przyczyny występującego problemu, a co za tym idzie działanie miejscowe. 
W przeciwieństwie do przypadkowych zespołów dekarskich nie działamy na chybił trafił i nie narażamy klientów na dodatkowe koszty. Jesteśmy za pan brat z nowoczesną technologią i wynalazkami, które ułatwiają nasze działania. 

Naprawiamy nie tylko szklane dachy, ale także pokrycia wykonane z innych materiałów. Do każdej usterki podchodzimy bardzo indywidualnie, dobierając najlepsze rozwiązania. Działamy od początku do końca, a nasze usługi objęte są gwarancją wydawaną na piśmie.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl