Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Remont dachu Sulejówek

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Jesteśmy profesjonalistami, którzy w branży dekarskiej działają od wielu lat. Pracujemy na terenie Warszawy, a także okolicznych miejscowości, oddalonych od stolicy nawet do kilkudziesięciu kilometrów.
Doświadczenie zdobywane przez lata prac na różnego rodzaju pokryciach, zarówno tych starych, jak i nowoczesnych, pozwala nam na podejmowanie się każdego rodzaju prac, od krycia od podstaw po remonty, naprawy, a także prace wykończeniowe dachów.

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi, solidnie i sprawnie wykonaną pracę, a przede wszystkim zadowolenie z poczynionej inwestycji.

 

Remonty dachów Sulejówek 

Remontujemy dachy na terenie Sulejówka, niezależnie od zakresu remontu, wielkości dachu, a także materiału, jaki został zastosowany.

Podejmujemy się prac, które zostały odrzucone przez inne firmy, nie boimy się wyzwań, poszukujemy niestandardowych rozwiązań i nie działamy schematycznie, a wszystko to po to, byś mógł cieszyć się najwyższej jakości pracą wykonaną przez specjalistów. 

W ofercie skierowanej dla klientów mieszkających w Sulejówku znajdziesz między innymi:

remonty dachów z dachówki ceramicznej
remonty dachów z dachówki betonowej
remonty dachów krytych papa termozgrzewalną
remonty dachów krytych blachodachówką
remonty dachów krytych blachą trapezową
remonty dachów krytych blachą tytan cynk
remonty dachów z blachy miedzianej
remonty dachów krytych łupkiem
remonty dachów szklanych

a także wykonanych z innych materiałów pokryciowych, a ponadto:

specjalistyczne ekspertyzy dachowe
ekspresowe naprawy
montaż rynien
uszczelnienie kominów
naprawy i montaż okien dachowych

 

Dlaczego jesteśmy lepsi od innych ekip?

Niejednokrotnie możemy znaleźć w sieci oferty nieprofesjonalnych dekarzy, którzy kuszą klienta niską ceną swoich usług. Nie jest to jednak odpowiednia droga do wyremontowania pokrycia.

W przeciwieństwie do innych nie działamy na chybił trafił, nie narażmy zleceniodawcy na dodatkowe koszty, także te, które mogłyby być związane z ewentualną koniecznością wprowadzenia poprawek do wykonanej przez nas pracy. 
Do każdego z pokryć, które trafią w nasze ręce, podchodzimy bardzo indywidualnie, dobierając rozwiązania i materiały pod konkretny dach. Przed rozpoczęciem remontu wykonujemy ekspertyzę, która wykazuje, co powinniśmy poprawić.

Korzystając z naszych usług masz pewność, że nie będziesz zmuszony do korzystania z usług innego personelu niż ja. 
Remontujemy dachy od A do Z. Zajmujemy się zarówno doradztwem, jak i zdjęciem dotychczasowego pokrycia, poprawkami, a w końcu montażem wybranego materiału pokryciowego, a także wykończeniem dachu, w tym montażem okien dachowych.

Działamy od samego początku do samego końca, zapewniamy terminowe zakończenie prac, gwarancję na wykonane pokrycie, bezpieczeństwo pracowników i domowników. Prace prowadzone będą zgodnie z ustaleniami, w wyznaczonych godzinach, tak byś odczuł jak najmniejszą obecność dekarzy. 
Zachowujemy porządek na miejscu pracy, pozostawiamy po sobie czystość, utylizujemy zużyte materiały.

 

Postaw na profesjonalny remont i nie martw się o jakiekolwiek utrudnienia podczas prac!

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl