Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Remont dachu Warszawa

pogotowie dachowe zasieg dzialania


Oferujemy Państwu usługę remont dachu w Warszawie dla wszystkich ceniących sobie bezpieczeństwo i komfort.

Dlaczego my mamy wyremontować Państwu dach? 

Gdy dach jest nowy niewielu ludzi zawraca sobie nim głowę. Uważają, że skoro mają gwarancję, to nie są wymagane żadne inne działania. To błąd, ponieważ dach powinien być pod stałą kontrolą właściciela budynku.

Należy sprawdzać jego stan techniczny, najlepiej z pomocą doświadczonej ekipy, przynajmniej raz w roku. W przypadku starych dachów niezbędna bywa natomiast specjalna ekspertyza budowlana.

Stare lub dawno nie oglądane przez eksperta dachy stają się realnym zagrożeniem dla mieszkańców i osób znajdujących się blisko budynku. W czasie silnego wiatru dachówki i blachy mogą odrywać się od powierzchni dachu i odlatywać na spore odległości.

Nawet jeśli nie wieje, to spadająca dachówka jest prawdziwym zagrożeniem zdrowia i życia.

Nasza ekipa w ramach oferty remontu dachów Warszawa zajmuje się remontami w budynkach, które zostaną dopuszczone do użytku, a właściciele otrzymali pozwolenie na budowę. Dzięki temu chronimy zarówno mieszkańców jak i własnych pracowników.

Z nami posiadają Państwo gwarancję tego, że gdy tylko jest to możliwie, zostaną usunięte stare pokrycia dachowe, które stanowią zagrożenie dla osób przechodzących co dziennie obok budynków, a nowe pokrycie będzie trwałe i bezpieczne przez wiele kolejnych lat.

W czasie remontu dachu zwracamy uwagę na różne elementy jak położenie budynku. Doradzamy w sprawie najlepszych opcji dla danego położenia, typu oraz rodzaju budynków.


Jakie usługi remontowe wykonujemy ?

Naturalnym jest, że klienci często sami wahają się co będzie najlepsze dla ich domu. Na szczęście nasze usługi są na tyle rozbudowane, że będziemy mogli doradzić oraz wybrać najlepszą opcję. W skład usługi remont dachu Warszawa wchodzą takie opcje jak:

- częściowa wymiana pokrycia dachowego z użyciem tych samych materiałów z jakich oryginalnie został wykonany dach,
- remont generalny, czyli całkowita zmiana pokrycia dachu,
- położenie nowego pokrycia na już istniejące (papa, gont etc)
- wzmocnienie więźby dachowej,
- remont elementów dachu, komina oraz systemu odprowadzania wody,
- modernizacja dachu w celu przysposobienia poddasza do zamieszkania.
- wszystkie inne prace związane z remontem lub renowacją dachu


Przed rozpoczęciem prac, oferta dotycząca remontu dachu obejmuje fachową ekspertyzę jak również ewentualną, wstępną wycenę usług. Po zakończeniu remontu klienci także nie są pozostawieni sami sobie.

Otrzymują pisemną gwarancję a w razie problemów błyskawiczny serwis.

Nasza ekipa posiada niezbędne doświadczenie dotyczące remontów i renowacji dachów oraz pokryć dachowych. Jesteśmy wszechstronni a nasze usługi są uniwersalne. Podejście dekarzy jest całkowicie profesjonalne.

Posiadamy nowoczesne, elektroniczne narzędzia znacznie ułatwiające i przyśpieszające pracę na ziemi i na wysokościach. W czasie wykonywania prac dbamy o bezpieczeństwo pracowników oraz osób znajdujących się w bliskiej odległości.

Nie jest nam obce dbanie również o środowisko naturalne, oraz zachowanie porządku na budowie, przez co praca jest znacznie lepiej zorganizowana.

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl