Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Remont dachu Warszawa Bielany

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Remont pokrycia dachowego Warszawa Bielany 

Od dawna planujesz remont pokrycia Twojego dachu?

Nie masz pewności, czy nadszedł już czas na poprawki na dachu i wymianę dachówki?

Potrzebujesz ekipy, która nie tylko przprowadzi kompleksowy remont, ale także solidnie i profesjonalnie doradzi?

 

Doskonale trafiłeś!
Jesteśmy profesjonalną firmą dekarską, działającą od wielu lat na Bielanach, a także w innych dzielnicach stolicy oraz w jej pobliżu, nawet w promieniu do kilkudziesięciu kilometrów. Doświadczenie zdobywane przy pracach na rozmaitych dachach, o zróżnicowanej powierzchni i materiałach na nich zastosowanych, pozwoliło nam na znaczne poszerzenie wiedzy i umiejętności. 

Remonty pokryć dachowych, jakie oferujemy naszym klientom to przede wszystkie kompleksowe usługi, jakich nie spotkasz u konkurencyjnych ekip. Zajmiemy się Twoim dachem od początku do końca. Zapewnimy indywidualny dobór materiałów i rozwiązań, które sprawdzą się najlepiej w Twoim wypadku. 
Zdejmiemy zużyte materiały, poprawimy konstrukcję, przygotujemy ją pod montaż nowego materiału pokryciowego, zajmiemy się montażem rynien, okien dachowych, dociepleniem i doszczelnieniem każdego z elementów. 

 

Wykonujemy remonty zarówno dachów starych, co umożliwia nam systematyczna, owocna współpraca z konserwatorem zabytków i znajomosc styków architektonicznych, materiałów i metod montażowych charaketrystycznych dla danego okresu, a także tych zupełnie współczesnych, a nawet nowoczesnych, na których zostały zastosowane zaawansowane technologie.

 

Zaufaj specjalistom remontującym dachy od lat

Remont Twojego dachu powinieneś powierzyć specjalistom, którzy na koncie mają setki różnego rodzaju pokryć, które zostały wyremontowane kompleksowo, częściowo, naprawione i stworzone od podstaw. 
Skorzystanie z usług profesjonalistów to przede wszystkim wysoka jakość usług potwierdzona pisemną gwarancją wydawaną po zakończeniu każdej z naszych prac, a także szerokim gronem zadowolonych klientów.

Remonty przeprowadzane przez naszą firmę znane są z dokładności, sprawności i solidności. Kończymy nasze prace w terminie, wywiązujemy się ze zobowiązań. Bierzemy pod uwagę zdanie klienta, a także zalecenia wyższych instytucji. Dbamy o to, byś nie odczuł obecności pracowników w swoim domu. Zajmujemy się zachowaniem czystości i porządku w miejscu pracy, bezpieczeństwem pracownikow i domowników, a także zabezpieczeniem mienia zleceniodawcy, a także tego sąsiadującego z budynkiem jeśli zajdzie taka potrzeba.

Dokładnie wyliczymy potrzebny materiał, nie narażając Cię na dodatkowe koszty. Nie zrzucimy na Ciebie odpowiedzialności za zdjęte z pokrycia materiały. 

Nie ryzykuj współpracy z ekipami, kuszącymi niską ceną usług. Postaw na wyspecjalizowany zespół, z nowoczesnym sprzętem, który zna się na swojej pracy. 

Zajmujemy się remontami pokryć wykonanych między innymi z:

dachówki ceramicznej
dachówki betonowej
blachodachówki
blachy trapezowej
blachy miedzianej
blachy tytanowo cynkowej
papy termozgrzewalnej 
łupka
szkła

Żaden z materiałów, żadne z rozwiązań nie jest nam obce. Nie boimy się stanowczych kroków, lubimy wyzwania, a praca z nieznaną konstrukcją stanowi dla nas wyzwanie, któremu chcemy stawić czoła.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl