Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Remont dachu Warszawa Ochota

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Remont dachu Warszawa Ochota

Oferujemy Państwu kompleksowe prace remontowe dachów w Warszawie. Działamy na terenie Ochoty, a także innych dzielnic. Dojeżdżamy też do pobliskich miejscowości jeśli zajdzie taka potrzeba.
Jesteśmy w pełni wykwalifikowanym personelem dekarskim, uzbrojonym w doświadczenie i wiedzę na temat pokryć. Wieloletnia działalność w branży pozwoliła nam na poznanie rozmaitych materiałów dostępnych na rynku, rozwiązań, metod montażowych. Spotykaliśmy się z niecodziennymi, trudnymi konstrukcjami, z problemami, których nikt nie potrafił rozwiązać, z wysokimi wymaganiami i niecodziennym standardem dachów, a każde z nabytych doświadczeń pozwalało nam na jeszcze lepsze wykonanie kolejnej z powierzonych nam prac.

 

Remonty dachów na Warszawskiej Ochocie to tylko jedna z licznych usług, jakie świadczymy.
Do naszej pracy podchodzimy z pasją, a każdy dach traktujemy indywidualnie, poświęcając mu wystarczającą ilość czasu i uwagi, której nie otrzyma od nieprofesjonalnej brygady.

Przewagę nad konkurencyjnymi firmami daje nam fakt, że remontujemy dachy kompleksowo. Nie potrzebujemy pomocy ekip z zewnątrz, a każde z podjętych przez nas działań zostaje wcześniej przemyślane. Zajmujemy się zarówno zdjęciem dotychczasowego pokrycia, jak i poprawkami konstrukcji, a także starannym dobraniem materiałów, które najlepiej sprawdzą się właśnie na Twoim pokryciu i samym ich montażem.
Uważamy, że prace jakie wykonujemy powinny być powierzane jednej ekipie, by mieć pewność, że zostały wykonane w najlepszym standardzie.

Z nami nie musisz martwić się o bezpieczeństwo pracowników, zabezpieczenie mienia Twojego i sąsiadów, opóźnienia, źle wyliczony materiał, porządek w miejscu pracy, a także atmosferę na budowie.

 

Jakie dachy remontujemy?

Każdorazowo, gdy podejmujemy się remontu dachu, staramy się wykonać specjalistyczna ekspertyzę dachową, która wykaże zakres naszych prac i pozwoli nam na sprawdzenie czy tak dogłębne prace aby na pewno są konieczne w danym przypadku.
Niejednokrotnie to remont w niewielkim zakresie jest w stanie poprawić wygląd i funkcjonowanie dachu.

W zakresie naszych usług znajdują się dachy wykonane z:

dachówki ceramicznej
dachówki betonowej
blachodachówki
blachy trapezowej
blachy z posypką
blachy miedzianej
blachy tytan cynk
papy termozgrzewalnej
szkła

a także wielu innych materiałów pokryciowych dostępnych na rynku.

 

Jak przebiega remont?

Przebieg remontu jest niezwykle ważną kwestią dla komfortu naszych klientów.
Każdorazowo, po umówieniu się na spotkanie, określamy zakres prac, ich termin trwania, a także dogodny dla zleceniodawcy czas wykonania prac.
Remonty jakie wykonujemy przebiegają sprawnie i szybko - zgodnie z planem. Z nami nie musisz martwić się o opóźnienia. 

Nie dajemy obietnic na wyrost, wywiązujemy się z terminów, jakie ustaliliśmy. 
Współpraca z naszym personelem to gwarancja na to, że nie rozpoczniemy prac w innym miejscu, dopóki nie skończymy u Ciebie.

Dekarze przychodzą na miejsce budowy punktualnie, dbając o harmonogram remontu.

Po zakończeniu inwestycji otrzymasz pisemną gwarancję na wykonane przez nas pokrycie.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl