Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

remonty dachów Warszawa

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Nasza usługa to szybkie remonty dachów w Warszawie i okolicach.

Działamy szybko i profesjonalnie, w przypadku nagłej awarii zabezpieczamy miejsce przecieku skutecznie, następnie przyjeżdżamy i fachowo wykonujemy prawidłowa naprawę na danym poszyciu dachowym.

 

Dlaczego remont dachu musi być wykonany jak najszybciej ?

Dach to chyba najważniejsza część w naszym domu, to od niego zależy czy śpimy spokojnie, jest w domu ciepło i nie kapie nam na głowę.

Dlatego tak ważne jest aby w razie awarii Twojego dachu, zadziałać jak najszybciej żeby jak najbardziej zmniejszyć ewentualne możliwe straty, które powstaną na skutek przecieków w dachu.

Każdy dzień zwłoki z remontem dachu może skończyć się bardzo dużymi stratami finansowymi dla Ciebie lub Twojej firmy. Cieknąca woda penetrując dolne poszycia pod pokryciem dachowym napotyka deski, wełnę mineralną oraz płyty gipsowe lub inne wykończenie.  Jeżeli w porę nie zadziałamy jej zniszczy te trudno dostępne elementy, których nie widać gołym okiem co w późniejszym etapie okazuje sie bardzo dużym wydatkiem, gdyż wymiana tych elelmentów wiąże się z spora ilością pracy.

 

Jakie dachy remontujemy w Warszawie ?

Oferujemy naprawę niemal wszystkich pokryć dachowych dostępnych na rynku za wyjątkiem dachów krytych czciną (po prostu nie znamy się na tym - jeszcze)

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl