Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Remonty dachów Warszawa Targówek

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Remonty pokryć dachowych Targówek 

Jako brygada składająca się wyłącznie z profesjonalnych dekarzy, oferujemy Państwu kompleksowe solidne i szybkie remonty pokryć dachowych na terenie Targówka, a także pozostałych dzielnic Warszawy oraz pobliskich miast i miasteczek.

Charakteryzujemy się ogromnym doświadczeniem i wiedzą, zdobywanymi przez wiele lat naszej pracy. Systematycznie staramy się o uzupełnianie wiedzy z zakresu materiałów, technologii, a także metod montażowych stosowanych na różnego rodzaju dachach.
Pracowaliśmy na dachach dużych, o ogromnej powierzchni, a także tych zupełnie małych. Podejmowaliśmy się zleceń wykonywanych na zlecenie klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, a także instytucji państwowych.
Nie boimy się dachów zaawansowanych technologicznie, gdzie zostały zastosowane niekonwencjonalne rozwiązania i materiały. Nie unikamy remontowania pokryć, na których zostały zastosowane ozdobyw  postaci wieżyczek i kopuł. Niestraszne nam pokrycia zabytkowe, bowiem systematycznie współpracujemy z konserwatorem zabytków, który powierza w nasze ręce zarówno pokrycia budynków sakralnych, jak i zabytkowych kamienic, które odznaczają się niezwykłą wartością architektoniczną. 

 

Remontujemy pokrycia dachowe wykonane z:

dachówki ceramicznej
dachówki betonowej
blachodachówki
blachy trapezowej
blachy tytanowo cynkowej
blachy miedzianej
papy termozgrzewalnej
łupka
szkła

a także innych materiałów pokryciowych stosowanych powszechnie bądź zupełnie rzadko.

 

Remont dachu przeprowadzony przez dekarza

Niejednokrotnie spotykamy się z ofertami nieprofesjonlanych dekarzy, którzy mają w swojej ofercie kompleksowe remonty dachów każdego rodzaju. Pamiętajmy, że korzystanie z ich usług może skutkować koniecznością wprowadzenia licznych poprawek po zakończeniu inwestycji, które będą nie tylko bardziej skomplikowane, ale przede wszystkim kosztowniejsze od remontu przeprowadzonego od podstaw.

Korzystanie z usług profesjonalnej ekipy dekarskiej to przede wszystkim indywidualny dobór materiałów i rozwiązań, które zostały stworzone właśnie dla Twojego pokrycia i zapewnią mu pełnię funkcjonalności i naprawdę świetny wygląd. 
W przeciwieństwie do konkurencji, nie działamy schematycznie, a każdy z naszych kroków poprzedzony jest obserwacją mechanizmu działania pokrycia dachowego. 

Z nami nie musisz się o działanie na chybił trafił. Masz pewność, że każde z podjętych przez nas działań potwierdzone jest wiedzą. Każdorazowo, gdy przystępujemy do remontu pokrycia dachowego, wykonujemy specjalistyczną ekspertyzę dachową, która pozwala nam na wykazania stopnia zużycia poszczególnych materiałów, obszarów na które powinniśmy zwrócić uwagę oraz na dobranie najlepszych z możliwych komponentów.

 

Stawiamy na kompleksowe działania. Z nami nie musisz martwić się o konieczność skorzystania z pomocy innych ekip z zewnątrz. Zajmiemy się zarówno zdjęciem dotychczasowych materiałów, jak i poprawkami konstrukcji, a także samym stworzeniem nowego pokrycia zgodnie z zaleceniami zleceniodawcy, a także organów będących nadrzędnymi do naszej ekipy.

Nie musisz martwić się o terminowe zakończenie prac, czystoś, porządek i bezpieczeństwo na placu budowy, zabezpieczenie mienia, a także utylizację materiałów.

Po zakończeniu prac wystawiamy pisemną gwarancję na usługę. 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl