Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Remonty dachów Wiązowna

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Nasza firma zajmuje się remontami dachów na terenie Warszawy i okolic. Prace związane z remontami dachów polegają na wstępnej ekspertyzie pokrycia dachowego a następnie ustalenie z inwestorem poprzez doradzenie z naszej strony jakie środki oraz materiały powinny zostać użyte do usuniecia problemu związanego z zepsutym pokryciem dachowym.

 

Jakie remonty dachów wykonujemy:


Jesteśmy firmą z długo letnią tradycją i wieloletnim doświadczeniem w pracach dekarskich. Wykonujemy wymiany poszyć dachowych z każdego materiału dostepnego na rynku nie ma dla nas żadnych ograniczeń czy to jest dach kryty papą, blachą trapezową, blachą prostą, blachą falistą, miedzianą, tytan-cynk, wszelkiego rodzaju gonty bitumiczne, jak również dachówką. Nie straszne nam są dachy potrafimy działać na każdej połaci dachowej od prostych płaszczyzn dachowych do stożkowych wież kościelnych.

 

Co oferujemy remontując dach.

 Gwaratujemy solidne i szybkie wykonanie ustalonego zakresu prac przy użyciu najlepszego sprzętu i najlepszych jakościowo materiałów znajdujących się na rynku. Podstawową rzeczą jest zabezpieczenie terenu prac tak aby mieli państwo pewność że po ukończeniu prac wszystko jest wykonane ze sztuką dekarską jakiej zostaliśmy nauczeni.

 

Dlaczego my ?    

Od wielu lat działamy na rynku dekarskim i nasi kienci polecają nas swoim znajomym ponieważ doceniają naszą solidność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Posiadamy bardzo rozległe doświadczenie i nie boimy się podejmować trudnych zadań.

Zapraszamy do współpracy oraz przejżenia opinii o nas jak również galerii zdjęć jaką posiadamy z inwestycjii, które zostały wykonane przez nasze ekipy dekarskie.

 

 

 

orologi replica http://www.orologirepliche.it replica orologi replica watches
Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl