Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Rynny miedziane Legionowo

Jesteśmy w pełni profesjonlaną firmą dekarską, działającą w branży od wielu lat. Świadczymy usługi na terenie Legionowa i najbliższych miejscowości. W naszej ofercie znajdziesz zarówno kompleksowe remonty, naprawy, jak i drobne poprawki. Zajmujemy się także drobnymi elementami dachu, ich naprawą i montażem. Z chęcią doradzimy i dobierzemy rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w przypadku Twojej konstrukcji dachu i jej wymagań w stosunku do rodzaju pokrycia. 

Montaż rynien miedzianych Legionowo 

W Legionowie montujemy przede wszystkim rynny miedziane - te cieszą się coraz większym powodzeniem nie tylko wśród klientów indywidualnych, ale także mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Miedź do tej pory kojarzona była głównie z kościołami i innymi budowlami sakralnymi, gdzie uzupełaniała pokrycie całości kościołu, jego kopuły bądź współgrała z innym materiałem pokryciowym. Jednak wraz z rozwojem architektury, znajdowaniem nowych rozwiązań, także tych estetycznych, coraz częściej pojawia się na nowszych budynkach, gdzie nadaje pokryciu charakteru i świetnie współgra z montowanymi wcześniej elementami.
Całkowicie miedziane pokrycie jest ogromnym przedsięwzięciem, toteż większość klientów decyduje się na montaż rynien miedzianych.

Te z kolei odznaczają się od pozostałej części dachu, gwarantują trwałość i świetnie spełniają swoje funckje. 

Solidny montaż, doskonala jakość materiałów, z jakich korzystamy i nowoczesny sprzęt w rękach profesjonalistów jest gwarancją dobrze wykonanej pracy i inwestcyji, która będzie cieszyć nas jeszcze przez wiele lat po zakończeniu prac przez dekarzy. 

Z nami nie musisz martwić się o samodzilene poszukiwanie materiałów i rozwiązań, w razie potrzeby zajmiemy się każdą z tych rzeczy, biorąc pod uwagę Twoje wytyczne odnośnie etstetyki. W przeciwieństwie do przypadkowych ekip dekarskich, działamy świadomie, a każdy z podjętych przez nas kroków został wcześniej przemyślany.

Współpraca z wykwalifikowaną brygadą dekarską to gwarancja wyboru dobrych materiałów, przeprowadzenia specjalistycznej ekspertyzy dekarskiej, która pozwala nam na określenie miejsca i zakresu naszych działań, a także zachowania porządku w miejscu pracy, zabezpieczenia mienia, także tego sąsiadującego z budynkiem, a także przestrzegania zasad bezpieczeństwa na miejscu budowy.

 

Miedź na starych dachach

W naszej ofercie znajdziesz także usługi remontowo naprawcze związane ze starymi pokryciami, nad którymi pieczę trzyma konserwator zabytków.

Niejednokrotnie zajmowaliśmy się starymi dachami, położonymi na zabytkowych budynkach. Mamy potrzebne doświadczenie i wiedzę, a także zaufanie wyższych organów, z którymi systematycznie współpracujemy, co powinno być najlepszym potwierdzeniem najwyższej jakości naszych usług w każdym zakresie. 

Spokojnie możesz powierzyć nam zabytkowe pokrycie w całości. Zajmiemy się nie tylko orynnowaniem, ale także samym dachem, a nawet jego konstrukcją. Dysponujemy wiedzą z zakresu poszczególnych stylów architektownicznych, co pozwala nam na szczegółowe i trafne dobieranie rozwiązań.

 

Do każdej z wykonanych przez nas usług dołączamy pisemną gwarancję

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO