Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Rynny miedziane Michałowice

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Obecnie najlepszym rozwiązaniem dla dachu i całego domu dostępnym na rynku są rynny miedziane Michałowice.

O licznych zaletach miedzi wiadomo już od bardzo dawna. Odkryto, że jest to materiał doskonale nadający się do pracy na zewnątrz jako odpływ wody z rynien. Nie tylko są wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne, w tym upał i mróz, ale także prezentują się niezwykle efektownie. Zmieniają się z czasem, co sprawia, że dom wygląda efektownie  bez udziału człowieka.

Z początku są rudo czerwone i lekko połyskujące w słońcu, po jakimś czasie pokrywają się zieloną patyną, uszlachetniającą rynny a ponadto ochraniającą ją przed korozją.

 

Jeśli zależy Państwu na trwałym i skutecznym rozwiązaniu z jakiego zadowoleni będą nie tylko Państwo, ale również i następne pokolenia mieszkańców domu, to rynny miedziane Michałowice są najbardziej optymalnym rozwiązaniem. To także świetne rozwiązanie dla miłośników ekologicznych rozwiązań.

Coraz częściej i chętniej powracamy do natury, nie chcemy jej szkodzić. Rynny miedziane się do tego celu nadają idealnie. Są nieszkodliwe, nie uczulają, a przy tym idealnie łączą się z innymi naturalnymi materiałami, jak drewno, kamień, łupek czy cegła.

 

Rynny miedziane Michałowice to nasza specjalność i jednocześnie jedna z ulubionych usług. Dzieje się tak ze względu na to, że miedź jest wdzięcznym materiałem jeśli chodzi o pracę z nim.

Jest kowalna, ale nie krucha. Łatwo dopasować do siebie poszczególne elementy oraz połączyć je ze sobą. Rynny miedziane Michałowice to:

- montaż haków na rynny miedziane,

- lutowanie poszczególnych części (lutowanie miękkie),

- klejenie części orynnowania miedzianego,

- montaż zaślepek, koszy zlewowych, narozników, lejów spustowych,

- montaż rur spustowych miedzianych.

 

Pracując bierzemy pod uwagę rozszerzalność materiału dlatego tworzymy odpowiednie dylatacje. Często łączenia są wykonane z miękkiego materiału, aby dać miedzi możliwość „pracy”. Rynny są uszczelniane za pomocą taśm, ułożone na deskowaniu. Montujemy odpowiednią ilość odpływów, aby zapewnić skuteczne odprowadzanie wody.

Gwarantujemy, że zamontowane przez nas rynny miedziane będą spełniały swoje najważniejsze zadanie, to znaczy będą charakteryzowały się szczelnością. W przeciwnym razie nawet tak trwały materiał jak miedź nie będzie spełniała swojej roli.

Jako jedni z pierwszych w naszym kraju zdaliśmy sobie sprawę z atrakcyjności usługi jaką są rynny z miedzi.

 

Jeśli chodzi o rynny miedziane Michałowice nie ma w tym mieście i okolicach bardziej zorganizowanej grupy niż my. Jesteśmy ekipą działającą na terenie całego czasu, mogącą pochwalić się długim stażem pracy oraz możliwością dotarcia do Państwa na terenie całego kraju. Posiadamy zestaw niezbędnych do działania narzędzi, znacznie ułatwiających pracę i przyśpieszających ją.

Możemy zapewnić szybką realizację oferty, a przy tym dokładną. Fachowo doradzamy, wiedząc, że miedź nie powinna współdziałać z niektórymi materiałami. Wszystkie części składowe rynien wykonane są z tego samego surowca - miedzi. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania i materiałów.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl