Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Rynny miedziane Raszyn

Profesjonalna firma dekarska, składająca się tylko i wyłącznie z wykwalifikowanych pracowników, którzy nie znaleźli w niej zatrudnienia przez przypadek, a dzięki doświadczeniu i wiedzy, jakimi dysponują, oferuje swoje usługi w zakresie montowania orynnowania na budynkach.

 

Rynny miedziane Raszyn

W Raszynie od wielu lat montujemy rynny miedziane na wszelkiego rodzaju budynkach, także tych zabytkowych. Działamy zgodnie z zaleceniami konserwatora zabytków, pracujemy starannie, tak byś mógł się cieszyć doskonałym efektem każdej z podjętych na dachu inwestycji.

Jesteśmy brygadą, składającą się wyłącznie z profesjonalnych dekarzy, którzy o rozwiązaniach stosowanych na każdego rodzaju dachach wiedzą naprawdę dużo. Wieloletnia praca z pokryciami sprawiła, że możemy powiedzieć w tym momencie, że jesteśmy specjalistami w tejże dziedzinie. Niejednokrotnie podejmowaliśmy się zadań, które inne firmy odrzuciły. Lubimy wyzwania, pracujemy w gęstej zabudowie, tam, gdzie stosowane są wymagające technologie, tam gdzie inni nie mają już szans.

 

Orynnowanie wykonane z miedzi jest popularnym rozwiązaniem na dachach Raszyna. Niestety nie każda z ekip, oferujących usługi montażowe, potrafi wykonać je w należycie staranny sposób, a tylko on gwarantuje trwałość stworzonej konstrukcji.

W naszych pracach używamy nowoczesnego sprzętu, wysokiej klasy materiałów i nie działamy przypadkowo. Każdy z naszych kroków jest zaplanowany i ma przynieść konkretny, korzystny skutek. Nasze prace odznaczają się nie tylko ponadprzeciętną trwałością, ale przede wszystkim niezwykłą starannością wykonania prac wykończeniwoych czy monatżu rynien, które bardzo często są pomijane. Jednak są ważne nie tylko ze względów wizualnych, ale także stanowią o szczelności i znakomitym spełnianiu swojej funkcji przez system rynien.

 

Rynny zwieńczeniem każdego dachu

Niejednokrotnie swoją uwagę kierujemy w stronę pięknie wykonanego dachu. Starannie dobieramy materiały, chcemy by wyglądał spektakularnie i przykuwał uwagę przechodniów. Jednak niewielu z nas, budując dom i myśląc o pokryciu, stawia na porządnie wykonane rynny, które są przecież integraną częścią pokrycia.

O rynnach nie rozmyślamy, traktujemy je po macoszemu. Zazwyczaj dobór odpowiedniego materiału pozostawiamy przypadkowi, a wizyta w sklepie z materiałami budowlanymi kończy się na wybraniu najtańszej opcji - bo to tylko rynny.

Każdorazowo, gdy wydajemy pieniądze na droższe materiały pokryciowe, czy też ekipę, która zajmuje się konstrukcją dachu, mamy poczucie dobrze spożytkowanej gotówki. Niestety w przypadku rynien nie podchodzimy do sprawy z należytą uwagą. Nawet najlepsze, najdroższe pokrycie, może zostać zepsute przez nieodpowiednio przystosowane i zamontowane orynnowanie.

 

W końcu to rynny są odpowiedzialne za dobre odprowadzanie wody z danego obszaru. To one pozwalają na pozbycie się jej nadamiru podczas deszczów, odwilży i innych niekorzystnych warunków atmosferycznych.

 

Zwróć uwagę na dach, jako integralną całość! Zaufaj sprawdzonym pracownikom, którzy dobiorą rozwiązanie zgodnie z wymaganiami Twojego dachu, tak byś mógł się cieszyć w pełni zakończonymi na najwyższym poziomie pracami. 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO