Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Rynny miedziane Warszawa

Czy rynny miedziane to dobry wybór na naszym dachu w Warszawie, czy tańsze rozwiazanie będzie lepsze?

Dobry dach jest równie istotny co fundamenty. Jednak aby poprawnie funkcjonować dach potrzebuje systemu odpływu wody, rynien. To dzięki nim w czasie opadów atmosferycznych woda nie spływa po ścianach i nie dostaje się do budynku powodując jego zawilgocenie, ale zostaje odprowadzona na zewnątrz.

Wilgoć w domu to ryzyko powstawania grzybów i pleśni oraz chorób układu oddechowego i nie tylko. Ponadto nawet latem odczuwalny jest nieprzyjemny chłód.

 

Rynny miedziane pozwalają uniknąć powyższych problemów, oczywiście o ile są prawidlowo zamontowane. Ponadto same właściwości miedzi są wysoko cenione przez ludzkość już od wielu tysięcy lat.

Dzięki temu, że jest to surowiec łatwy do ukształtowania, łatwo z niego wykonać idealnie pasujące do siebie części. Szczelność rynien jest ich najważniejszą cechą. Oprócz tego rynny miedziane będą odporne na korozję, ponieważ nawet przy częstym kontakcie z wodą i śniegiem nie rdzewieją.

Z czasem na jej powierzchni zaczyna tworzyć się dodatkowa warstwa ochronna, w dodatku całkowicie naturalna – patyna. Miedź nie szkodzi środowisku, jest materiałem całkowicie ekologicznym.

Posiada właściwości antybakteryjne, co sprawia, że ponowne użycie wody deszczowej do podlewania kwiatów lub mycia rąk staje się bezpieczniejsze. Rynny miedziane Warszawa niosą za sobą szereg  zalet, z jakich trzeba skorzystać.

 

Nasze usługi montażu orynnowania z miedzi

 Montaż rynien to zadanie trudne, ponieważ wymaga idealnego dopasowania do siebie danych elementów. W przeciwnym razie rynny z miedzi będą cieknąć i nie spełnią swojego zadania.

Nasza ekipa dekarska jest jednak bardzo dokładna. Dbamy o najmniejsze szczegóły i doprowadzamy wszystko do najwyższej jakości, tak aby rynny miedziane w Warszawie sprawdzały się przez wiele lat a nawet pokoleń.

W ramach usługi znajdują się takie czynności jak:

           

- mocowanie haków na rynny,

- przygotowanie, wyrob rynien miedzianych,

- montaż rynien i rur spustowych,

- montaż lejów i zaślepek

- założenie elementów ozdobnych,

- naprawa rynien miedzianych.

 

Rynny miedziane wWarszawie to nie tylko gwarancja wykonania, ale również wysoka estetyka przez wiele lat. Rynny zmieniają się z biegiem lat nadając domostwu zupełnie nowy rys.

Nasz zespół posiada odpowiednie przygotowanie jeśli chodzi o zaplecze narzędziowe. Dysponujemy narzędziami, jakie pozwalają na łączenie i profilowanie blachy miedzianej, jak również merytoryczną i fachową wiedzę.

Montaż rynien nie może odbyć się bez dokonania odpowiednich wyliczeń matematycznych. Wszystkie elementy, aby spełniać swoje zadanie, muszą znajdować się w odpowiedniej od siebie odległości.

 

Nasi fachowcy przed przystąpieniem do pracy są zobligowani do zbadania stanu dachu, a w szczególności sprawdzenia, czy obecne pokrycie dachowe jest odpowiednie. Nie każdy materiał nadaje się do łączenia z miedzią.

Lepiej unikać jej łączenia z blachą stalową lub tytanową z cynkiem, ponieważ przyśpiesza to ich korozję. Natomiast dobrym rozwiązaniem jest pokrycie dachu blachą miedzianą lub surowcami naturalnymi z wyłączeniem metali (łupek, dachówka ceramiczna).

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO