Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Rynny miedziane Warszawa Wesoła

Rynny są niezwykle często pomijanym elementem pokrycia dachowego. 
Klienci skupieni na wysokiej jakości materiału pokryciowego i doświadczonej ekipie dekarskiej, zapominając, że funkcjonalność dachu to współgranie każdego z jego elementów, nie tylko samej powierzchni. 
Właśnie z tego względu nie powinnismy zaniedbywać rynien, które stanowią o dobrym odprowadzeniu wody w wyznaczone miejsce, zapobiegają powstwaniu wilgoci, zagrzybieniu, pozwalają przejść suchą stopą wokół domu, a woda nie gromadzi się w ogródku, tworząc kałuże. 

 

Jako w pełni profesjonalna ekipa dekarska, z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy Państwu kompleksowe usługi pokryciowe, remontowe, naprawcze i wykończeniowe, w których skład wchodzi między innymi solidny montaż rynien.

Montujemy rynny miedziane Warszawa Wesoła

Warszawa Wesoła to tylko jedno z licznych miejsc, w których działamy. Montujemy rynny, nie tylko miedziane, także w innych dzielnicach stolicy oraz pobliskich miejscowościach oddalonych od Warszawy do kilkudziesięciu kilometrów.

Dojeżdżamy na miejsce prac, określamy zakres inwestycji, indywidualnie dobieramy poszczególne materiały, rozwiązania montażowe oraz technologie. W przeciwieństwie do nieprofesjonalnych brygad,  nie działamy schematycznie, szukamy indywidualnych rozwiązań, które pozwolą nam na uzyskanie w pełni funkcjonalnego pokrycia, działającego przez lata.

Montaż rynien przeprowadzany przez nasz zespół to przede wszystkim odpowiednie ustawienie elementów. Dbamy o to, by rynny ustawione zostały pod kątem, który umożliwi doskonałe odprowadzanie wody. Zwracamy uwagę na uszczelnienie, byś nie musiał zmagać sie z nieprzyjemnymi niespodziankami w najbliższym czasie.
Wysokiej jakości materiały montażowe, jakich używamy, pozwalają nam na uzyskanie trwałość każdego ze stworzonych systemów, a nasi klienci mogą cieszyć się doskonałym funkcjonowaniem dachu przez wiele lat.

 

Montowanie rynien miedzianych jest jednak nieco bardziej skomplikowaną czynnością niż ich odpowiednika wykonanego z tworzywa sztucznego. Wymaga od dekarza większej wiedzy, sprawności i doświadczenia. Wyposażony w nowoczesny sprzęt wysokiej klasy zespół podoła każdemu z powierzonych mu zleceń. Niezależnie od zakresu prac, trudności i położenia dachu.

 

Dla kogo rynny miedziane?

Rynny miedziane kojarzone są przede wszystkim z dachami budynków sakralnych, których pokrycia zostały wykonane z blachy miedzianej. I tam też pojawiają się na co dzień. Pracujemy nie tylko na dachach standardowych, ale także tych zabytkowych, co umożliwia nam systematyczna i owocna współpraca z konserwatorem zabytków, potwierdzająca wysoką jakość naszych usług.

Jednak coraz częściej elementy miedziane są stosowane przez klientów indywidualnych, którzy poszukują trwałego, łatwego w konserwacji, efektywnego materiału, który urozmaici ich dach i sprawi, że będzie nieszablonowy, wyróżni się z szeregu innych, jakie możemy obserwować na co dzień.
Coraz częściej montujemy rynny miedziane na dachach klientów indywidualnych, którzy wyrażają zadowolenie z poleconego rozwiązania.

Korzystając z naszych usług masz pewność, że prace przebiegną sprawnie i szybko, a po ich zakończeniu otrzymasz pisemną gwarancję.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO