Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Rynny miedziane Wołomin

Orynnowanie z miedzi Wołomin 

Miedziane orynnowanie montowane na terenie Wołomina to dla nas codzienność.
Jesteśmy wykwalifikowaną brygadę dekarską, która działa w okolicach stolicy od wielu lat, zdobywając kolejne umiejętności, doświadczenia i wiedzę.

Od konkurencji odróżniamy się przede wszystkim posiadaniem specjalistycznego sprzętu dekarskiego, umożliwiającego nam przeprowadzanie ekspertyz dachowych, indywidualny dobór materiałów i rozwiązań, odnalezienie sposobu montażu, który sprawdzi się najlepiej właśnie w Twoim wypadku. 

 

Dlaczego to właśnie nam powinieneś powierzyć montaż rynien?

Wielu naszych klientów nie przykłada większej uwagi do tego, kto będzie montował rynny na ich dachu. Kluczowymi dla powodzenia inwestycji staje się dobór wysokiej jakości materiałów pokryciowych i montażowych, profesjonalna ekipa z doświadczeniem, która zajmie się konstrukcją i pokryciem, zaś rynny jako element wykończenia, który zdawać by się mogło niczego nie zmienia, zostają pominięte. 

Niejednokrotnie montowane są więc przez przypadkowych pracowników, ktorzy kuszą niskimi cenami swoich usług.
Jednak powinniśmy sobie uświadomić, że to właśnie rynny odpowiadają za odprowadzanie całości wody, która pojawi się na naszych dachu podczas śnieżycy, burzy, czy zwyczajnego deszczu. To one sprawią, że woda zostanie odprowadzona w wyznaczone miejsce, a Ty nie będziesz musiał martwić się błotem wokół swojego budynku. To orynnowanie zapewni Ci suchość, zapobiegnie zagrzybieniu i zapewni komfort użytkowania domu, bez wilgoci i innych nieprzyjemnych niespodzianek.

 

Montowanie rynien nie należy do najprostszych czynności, bowiem jego odpowiednie przeprowadzenie wymaga od pracowników ustawienia poszczególnych fragmentów pod danym kątem, a także dokładego uszczelnienia, tak by stworzona konstrukcja służyła przez lata, bez dodatkowych poprawek i konieczności dopłacania do przeprowadzonych wcześniej prac. 

Szczególną uwagę powinniśmy przywiązywać do rynien miedzianych, bowiem są one używane głównie na budynkach zabytkowych. Jako profesjonaliści, współpracujemy z konserwatorem zabytków od dłuższego czasu, remontując i naprawiając pokrycia na kościołach, kaplicach, a także innych budynkach cennych architektonicznie. 
Z tego względu nie musisz obawiać się o ewentualną konieczność stosowania zaleceń wyższych instytucji. Nie musisz bać się także o jakość przperowadzonych prac, bo ta każdorazowo potwierdzana jest gwarancją, wydawaną po zakończeniu prac.

 

Dla kogo rynny miedzine?

Rynny miedziane kojarzone są z pokryciami wykonanymi w całości z miedzi, które obserwowane są głównie na budynkach sakralnych.

Mogą jednak stanowić ciekawe urozmaicenie w pokryciu Twojego dachu. W połączeniu z innym niż miedź materiałem pokryciowym z pewnością stworzą niepowtarzalną całość, która nie tylko przykuje wzrok innych, ale będzie niezwykle funkcjonalna.

Miedź jest materiałem trwałym, łatwym i tanim w konserwacji, który sprawdza się w zdecydowanej większości sytuacji, na wielu dachach, niezależnie od konstrukcji, wielkości powierzchni, a także charakteru budynku.

 

Zaufaj specjalistom i pozwól dobrać rozwiązanie stworzone właśnie dla Ciebie!

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO