Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Rynny tytan cynk Babice

Równie ważne jak sam dach jest system odprowadzania wody, dlatego warto zwrócić uwagę na usługę montażu rynien tytan cynk w Babicach.

O zaletach cynku z tytanem słychać już od jakiegoś czasu. Chwalone są za wytrzymałość i porównywane do szlachetnych dachów z miedzi ze względu na to, że oba te metale pokrywają się z czasem ochronną naturalną warstwą patyny oraz oba są równie ekologiczne. Jednocześnie cynkowe rynny są znacznie tańsze.

Dom wyposażony w rynny cynkowe z aluminium i tytanem jest znacznie mniej narażony na obrabowanie.

Miedź jest drogim materiałem i często pada łupem złodziei, natomiast cynk oprócz podobnych zalet nie jest tak chodliwy.

 

Montaż rynien rynien wymaga doświadczenia i jest zajęciem dość skomplikowanym. Nasza ekipa dekarska posiada nie tylko powyższą cechę, ale również zestaw niezbędnych narzędzi.

Warto wspomnieć, że od czasów gdy w okresie między wojennym rynny cynkowe były popularne, stopniowo zostały wyparte przez inne surowce. Dlatego dziś jest niewielu fachowców, którzy potrafią dobrze obejść się z rynnami tego typu.

My jednak należymy do tego grona. Jeśli zależy Państwu na tym by szybko i sprawnie, jeszcze przed pierwszym deszczem zamontować system odprowadzania wody z dachu to rynny tytan cynk Babice są najlepszą ofertą.

 

W ramach oferty rynny tytan cynk Babice nie tylko dokonujemy fachowego montażu rynien, ale również chcemy doradzać klientom. Zasady i pobudki jakimi się kierujemy są proste i czytelne.

Dbamy o to, by materiał, zanim ostatecznie trafi na dach, był przechowywany w odpowiednich warunkach, to znaczy w suchym miejscu. W ramach naszej usługi znajdują się następujące etapy montażu rynien:

- montaż uchwytów na rynny ułatwiających założenie,

- umieszczenie w uchwytach leja,

- dopasowanie rur spustowych.

 

Aby rynny były szczelne, co stanowi ich najwyższą wartość, powinny być zlutowane. Wielu dekarzy tymczasem stosuje nie zawsze skuteczne kleje popularne w dobie rynien z PCV.

Również nie każda firma posiada odpowiednie narzędzia potrzebne do przygotowania rynien tytan cynk. Są dość drogie i zaawansowane, lecz dla nas nie stanowi to problemu.

Montując rynny staramy się stawiać uchwyty dość gęsto, a sam odpływ nie powinien być narażany na obciążenia, na przykład dużą ilość śniegu. Cynkowe rynny są materiałem dość lekkim i niestety narażonym na wygięcie, co jest brane przez nas pod uwagę.

 

Posiadamy pojęcie na temat fizyko chemicznych właściwości cyny i wiemy, że nie należy w bliskiej jej odległości stosować innych metali, aby uniknąć powstawania korozji. Rynny tytan cynk Babice to usługa również niezbyt pożądana w bliskim sąsiedztwie papy, popularnego pokrycia dachowego.

 

Rynny tytan cynk Babice mają znaczną przewagę nad innymi materiałami wykorzystywanymi do budowy elementów na dachu. Mimo że kosztują nieco większe pieniądze, to znacznie bardziej warto je zamontować ze względu na większą trwałość. Koszty z pewnością zwrócą się w ciągu kilku lat stosowania, podczas których inne materiały trzeba już wymienić.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO