Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Rynny tytan cynk Brwinów

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Współcześnie coraz powszechniejszy jest dostęp do materiałów najwyższej jakości, a rynny tytan cynk Brwinów z pewnością do nich należą.

 

Orynnowanie tyan cynk

 

Już wielu przekonało się, że rynny tytan cynk, czyli z blachy cynkowej z domieszką aluminium miedzi i tytanu to mocne i skuteczne rozwiązanie na wiele lat. Niewątpliwą zaletą rynien wykonanych z tytan cynku jest to, że po montażu nie wymagają one remontu przez długi czas. Wynagradza to właścicielom dość wysoką cenę, pieniędzy nie trzeba przeznaczać na malowanie, konserwację, wymianę części przez wiele lat. Jest jeden warunek – rynny tytan cynk Brwinów muszą zostać odpowiednio wykonane.

 

Mimo że tytan cynk Brwinów to już nie nowość na rynku, wciąż pracują dekarze, jacy nie mają większego pojęcia o pracy z tym rodzajem blachy. Znacząco różni się ona od zwykłych blach, jakie królowały jeszcze do nie dawna. Nie tylko potrzebują specjalnych warunków montażu, ale również nawet przechowywania. Gwarantujemy, że ze swojej strony dopełniamy wszystkich niezbędnych elementów, jakie są niezbędne by rynny tytan cynk od początku miały jak najlepszy potencjał przetrwania tak długiego okresu czasu, jak obiecuje producent.

 

Usługi tytan cynk

 

Praca z blachą cynkową z miedzią wymaga pewnego kunsztu i ostrożności. Rynny tytan cynk Brwinów to:

 

-        montaż haków i uchwytów rynnowych,

-        montaż rur spustowych, koszy i obejm,

-        łączenie poszczególnych elementów.

 

Elementy rynien tytan cynk łączy się za pomocą lutowania. Jest to metoda skuteczna, pozwalająca na zminimalizowanie ryzyka przeciekania rynien, a przecież jest to najważniejsza ich funkcja. Niemniej jednak waży to również na efekcie estetycznym, jeśli zostanie wykonane niestarannie i w pośpiechu. Montaż rynien tytan cynk Brwinów w naszym wykonaniu jest bardzo dokładny oraz estetyczny. Nie może być mowy o żadnych niedoróbkach, jakie od razu rzucą się w oczy. To proces dość żmudny, ale niezwykle potrzebny.

 

Bardzo ważne jest też przechowywanie oraz łączenie blachy tytan cynk z innymi materiałami. Nie mogą one być przechowywane razem ani współistnieć na dachu, gdyż powodują wzajemną korozję i niszczenie. Nie ma mowyo tym by w tym przypadku rynny przetrwały dłużej niż standardowe. Przed montażem powinny znajdować się w oryginalnym opakowaniu w miejscu suchym i w temperaturze pokojowej. Blacha jest wrażliwa na wahania temperatury, kurczy się i rozszerza, dlatego montaż powinien odbywać się w optymalnych warunkach. Należy blasze zostawić pole do "pracy".

 

Nasza ekipa dekarska jest wyszkolona w pracy z rynnami tytan cynk Brwinów. Posiadamy odpowiednie cerytyfikaty oraz niezbędne narzędzia i zabezpieczenia potrzebne do pracy na sporej wysokości. Część prac odbywa się w dobrze przygotowanym i zorganizowanym warsztacie. Montaż rynien to zwykle część pracy wykończeniowej danego dachu, na jakie otrzymaliśmy zlecenie. Na wszystko dajemy wysoką gwarancję oraz ubezpieczamy swoją pracę. Wszystko po to, by klient czuł się bezpiecznie i pewnie oraz dla podkreślenia profesjonalizmu naszych robót.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl