Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Rynny tytan cynk Warszawa

pogotowie dachowe zasieg dzialania


Oferujemy Państwu usługę montażu rynien z blachy tytan cynk w Warszawie i pobliskich miejscowościach.

Przy budowie dachu nie wolno zapominać o bardzo ważnym nie tylko dla niego, ale dla całego budynku systemie rynien. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele materiałów i surowców, jakie pozwalają na zamontowanie najbardziej optymalnych rynien.

Jednym z najlepszych i najbardziej uniwersalnych materiałów jest miedź oraz rynny tytanowe z cynkiem. Oba te rozwiązania mają wiele korzyści, oba wykorzystują ekologiczny, nie zagrażający środowisku materiał. Różnica między nimi polega na tym, że tytan cynk cechuje się znacznie niższą ceną. Dlatego rynny tytan cynk Warszawa to idealne rozwiązanie na trochę mniejszą kieszeń, a równie sprawdzone.

 

Rynny tego typu to stop trzech metali: tytanu, aluminium i cynku. Wspólnie dają gwarancję trwałości nawet przez ponad sto lat. Są wytrzymałe, odporne na działanie warunków atmosferycznych, a przy tym znoszą duże obciążenia. To korzystne w przypadku sporych opadów śniegu zimą. Na długo zachowują swój kształt i nie obsuwają się.

Montaż takich rynien jest mniej pracochłonny niż w przypadku innych, ponieważ nie trzeba ich malować ani zabezpieczać w żaden sposób przed korozją. Na ich powierzchni w naturalny sposób tworzy się patyna, która dodatkowo chroni stop metali.

 

Nasze usługi montażu rynien z tytan cynku:

Rynny tytan cynk Warszawa to oferta skierowana do wszystkich tych, którzy cenią sobie ponadczasową elegancję, uniwersalność i trwałość na lata. W skład usługi wchodzą takie czynności jak:

           

-  umieszczenie na dachu mocowań rynny (haki i zaczepy),

-  przygotowanie rynien do użytku

-  zamontowanie części podstawowych

- założenie właściwych rynien i rur.

 

Podczas pracy zwracamy uwagę na szereg istotnych elementów, takich na przykład jak rodzaj pokrycia dachowego. Należy wiedzieć, że nie wszędzie nadaje się połączenie tytanu i cynku z innymi metalami, gdyż może dojść do negatywnej reakcji chemicznej. Dlatego chętnie doradzamy klientom w wyborze odpowiedniego materiału.

Oprócz samych rynien istnieje możliwość zamontowania obróbek blacharskich na dachu z tego samego materiału. Poszczególne części rynien łączone są ze sobą za pomocą lutowania miękkiego lub specjalnych mieszkanek klejów.

Wszystkie elementy rynien sprawdzane są z wykorzystaniem jednego producenta, dlatego gwarancja szczelności jest jeszcze większa, idąc w parze z gwarancją wykonania. Klienci są bardzo zadowoleni z rodzaju materiału oraz z wykonania i polecają sobie nawzajem rynny tytan cynk.

 

Rynny tytan cynk Warszawa nie wymagają napraw przez długi czas. Należy jedynie co jakiś okres sprawdzać, czy nic w nich nie zalega, na przykład liście lub inne śmieci. Ponadto nie wymagają zbyt wiele uwagi.

Dzięki naszym narzędziom, jakimi posługujemy się na ziemi i w na dachu montaż rynien jest szybki, ale przy tym dokładny i fachowy. Wszystko jest obliczone tak, by rynny spełniały swoje zadanie i mogły przez dłuższy czas wytrzymać spore obciążenia.

Oprócz tego montujemy również płotki na dach, które pozwolą na zmniejszenie obciążenia śniegiem zimą.

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl