Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Rynny tytan cynk Warszawa Białołęka

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Montaż rynien tytan cynk Białołęka

Poszukujesz ekipy dekarskiej, która zna się na montażu rynien tytan cynk?

Mieszkasz na terenie Warszawskiej Białołęki?

Masz dosyć nieprofesjonlanych pracowników?

Stawiasz na wysoką jakość, zadowolenie z pracy ekipy i pełną funkcjonalność wykonanych elementów?

 

Doskonale trafiłeś!
Jesteśmy w pełni wykwalifikowaną brygadą dekarską, działającą w branży od wielu lat. Zajmujemy się zarówno kompleksowym kryciem dachów, ich remontowaniem, naprawami, jak i pracami wykończeniowymi, między innymi montażem wszelkiego rodzaju rynien, w tym tytanowo cynkowych.

 

Montowane przez nas rynny spełniają doskonale swoje funkcje, nie wymagają poprawek, nie ulegają rozszczelnieniu, a klienci, którzy skorzystali z naszych usług charakteryzują się zadowoleniem. Zajmujemy się zarówno montażem rynien na dachach klientów indywidualnych, jak i na zlecenie firm i przedsiębiorstw, a nawet instytucji państwowych.

Wieloletnie doświadczenie, ogromna wiedza, a przede wszystkim znajomość konstrukcji i mechanizmu funkcjonowania dachu od podstaw, pozwala nam na doskonałą jakość, w jakiej wykonujemy swoje prace. Jako nieliczni potrafimy powiązać ze sobą poszczególne elementy, zwrócić uwagę zarówno na materiał pokryciowy, konstrukcję dachu, jak i jego usytuowanie.
Poszerzony zakres naszej działalności pozwala nam na stworzenie zindywidualizowanego planu wykonania orynnowania. Jesteśmy w stanie dobrać materiały i sposób montażu, który będzie idealny właśnie dla jednego, konkretnego dachu. 
Nie działamy schematycznie, nie boimy się wyzwań, nie montujemy po łebkach, wykonujemy naszą pracę sprawnie i solidnie, tak byś mógł się cieszyć doskonałym odprowadzeniem wody z dachu przez długi czas, bez dodatkowych problemów i utrudnień.

 

Dla kogo rynny tytanowo cynkowe?

Bardzo często nasi klienci pytają o to, czy rynny tytanowo cynkowe są dla nich, czy może lepiej wybrać inne rozwiązanie?

Bez wątpienia jest to dobry materiał, znacznie lepszy od tradycyjnych, bardzo często stosowanych rynien z tworzywa sztucznego, które nie tylko są nietrwałe, ale także nie są tak skuteczne, jak te wykonane z mieszanki tytanu i cynku.
Rozwiązanie stosowane jest zarowno przez klientów indywidualnych, na domach jenorodzinnych, jak i na większych budynkach. Rynny sprawdzają się na każdych dachach, a ich niewątpliwą zaletą jest trwałość i łatwość konserwacji oraz brak konieczności wymian poszczególnych elementów przez długi czas od zakończenia prac.

 

Jeśli nie masz pewności, czy to właśnie tytan i cynk powinien pojawić się na wykończeniu Twojego dachu - skorzystaj z porady naszego pracownika. Każdorazowo, gdy pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości odnośnie stosowanych materiału, czy sposobu montażu, jesteśmy gotowi do przeprowadzenia ekspertyzy dachowej, wykonania pomiarów i dobraniu jeszcze lepszego rozwiązania, konkretnie dla Twojego dachu.

 

Współpraca z nami to przede wszystkim pełen profesjonalizm, solidne i sprawne wykonanie każdej pracy, zabezpieczenie mienia, także tego sąsiadującego, bezpieczeństwo domowników i pracowników, czystość i porządek na miejscu pracy, a także pisemna gwarancja, która wystawiana jest każdorazowo po zakończeniu inwestycji. 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl