Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Szybkie naprawy dachów

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Szybkie naprawy dachów w warszawie i okolicach to usługa, którą wykonują nasze ekipy wyspecjalizowane w ekspresowych naprawach.


Dlaczego warto szybko naprawiać dachy ?

Dach domu to jego szczególna część. Jak jest ważna świadczy chociażby liczba przysłów i powiedzeń związanych z nim funkcjonujących w języku polskim. Trudno się temu dziwić, dach daje nie tylko schronienie.

Ponadto współcześnie dobry, szczelny dach to ochrona przed chorobami oraz uciekającym ciepłem z domu na zewnątrz. Nie zadbanie o odpowiedni stan dachu to lekceważenie własnych potrzeb oraz pieniędzy.

Nie jest dobrze, jeśli dach z jakiś przyczyn ulegnie awarii. Nawet jeśli nie jest to coś, co na pierwszy rzut oka natychmiast potrzebuje naprawy, trzeba wziąć pod uwagę, że z nawet niewielkiego przecieku w krótkim czasie powstać może coś znacznie gorszego. Gdy tylko zostanie dostrzeżona usterka, trzeba ją natychmiast usunąć.

Jeśli przez niewielki przeciek przez długi czas dostaje się wilgoć, to w niedługim czasie doprowadza do powstawania nieestetycznych, bardzo trudnych do usunięcia plam i zacieków. Zaczyna rozwijać się grzyb i pleśń.

Uszkodzony dach to także realne zagrożenie dla osób, które często przechodzą w okolicy takiego budynku. Źle zamocowane blachy lub dachówki mogą pod wpływem wiatru zrywać się.

Doprowadza to nawet do śmiertelnych wypadków. Niezbyt dobrym pomysłem jest naprawa dachu na własną rękę, bez odpowiedniego przygotowania. To grozi upadkiem z wysokości i w najlepszym przypadku złamaniem. Z powodu powyższych niezbędna jest jak najszybsza naprawa dachów.


Błyskawiczna pomoc przy naprawie dachu w Warszawie

Profesjonaliści od naprawy dachu to wykwalifikowani dekarze, posiadający wiedzę praktyczną oraz teoretyczną. Naszą przewagą nad amatorskimi naprawami jest to, że posiadają dobry i skuteczny sprzęt. To na przykład klamry i liny zabezpieczające przed upadkiem. Sprzęt pozwala ponadto na swobodne dostanie się do każdego zakamarka i dokładne obejrzenie dachu.

Pozwoli to stwierdzić czy w innych miejscach w przyszłości nie dojdzie do awarii, lub czy być może coś innego nie stanowi większego problemu. Tego laik nie będzie umiał stwierdzić, dlatego jego rozwiązanie nie przyniesie oczekiwanych skutków.

Dzięki różnorodności narzędzi i wiedzy pracownicy łatwo dokonują naprawy dachu, niezależnie od tego jaki jest jego rodzaj, ani jakie jest jego pokrycie. Mogą to być dachy pokryte wyłącznie papą, ale również dachówką, gontem, czy blachą, wszędzie stosowane jest indywidualne podejście. Rozwiązanie musi być uniwersalne i zawsze jest połączeniem wiedzy i doświadczenia.

Dzięki temu nie trzeba nic wykonywać metodą prób i błędów, ponieważ wszystko jest z góry wiadome. Po wstępnych oględzinach możliwa jest także wycena prac, co jest bardzo wygodne dla użytkownika, ponieważ będzie on mógł oszacować swój budżet.

Pomoc oczywiście nadchodzi bardzo szybko, co pozwala na błyskawiczne zlikwidowanie usterek. Napraw dokonuje się w czasie suchej i słonecznej pogody, ale klienci zawsze pozostają pod opieką nawet po skończonej pracy, dlatego mogą zwrócić się z prośbą o pomoc gdy zauważą coś niepokojącego w czasie innej pogody.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl