Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Szybkie naprawy dachów Łazy

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Szybkie naprawy dachów Łazy

Naprawy świadczone przez nasz zespół profesjonalnych dekarzy to przede wszystkim ekspresowe tempo działania, na którym zależy każdemu z klientów, który zgłasza się do nas z usterką pokrycia dachowego, przeciekiem lub innym nawet niezidentyfikowanym problemem. 

Działamy od wielu lat w Łazach i pobliskich miejscowościach, świadcząc najwyższej jakości usługi naprawcze. Na dekarstwie zjedliśmy zęby, a nasi klienci, niezależnie czy są to klienci indywidualni, firmy, czy też instytucje państwowe, cieszą się świetnie wykonanymi naprawami, a także zadowoleniem ze świadczonych przez nas usług.

Mamy wieloletnie doświadczenie w naprawach dachów zabytkowych, standardowych, skomplikowanych konstrukcyjnie, zaawansowanych technologicznie, w gęstej zabudowie. Podejmujemy się prac, które zostały odrzucone przez innych, lubimy wyzwania, ktore sprawiają, że nasza wiedza o dachach staje się coraz większa, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych umiejętności.

 

Specjalistyczny sprzęt renomowanych marek, jakim dysponujemy, pozwala nam na pracę z rozmaitymi materiałami pokryciowymi. Naprawiamy więc dachy wykonane materiałów takich jak:

dachówka ceramiczna
dachówka betonowa
blachodachówka
blacha trapezowa
blacha miedziana
tytan i cynk
papa termozgrzewalna
szkło

a także inne częściej lub rzadziej stosowane do krycia produkty.

 

Dlaczego tempo naprawy jest takie ważne?

Oczywistym zdaje się być, że przeciekający dach nie sprawia nikomu z nas przyjemności, a mieszkańców domu naraża wyłącznie na dodatkowy stres. Czy jednak oprócz komfortu psychicznego klienta, tempo wykonania naprawy ma jakiekolwiek znaczenie dla samego dachu?

Otóż tak!

Na początku powinniśmy zdać sobie sprawę z tego, że dach stanowi złożoną konstrukcję, składającą się z ogromnej ilości elementów, które dają nam bezpieczeństwo tylko wtedy, gdy ze sobą współpracują. Zwlekanie z naprawą drobnego przecieku może doprowadzić do uszkodzenia pobliskich elementów, a co za tym idzie poszerzenia jej późniejszego spectrum.

Dodatkowo warto wspomnieć, że szybkie wykrycie i znalezienie przyczyny usterki pozwoli nam na uchronienie mienia przed zniszczeniem bądź uszkodzeniem. W końcu przeciek to kapiąca woda, wilgoć i uszkodzenia, jakie mogą zostać przez nią spowodowane. Dotyczy to nie tylko sprzętów i rzeczy przechowywanych na strychach ale także całości stropów.

Niejednokrotnie odwlekanie naprawy spowodowane oczekiwaniem na ekipę dekarską sprawia, że jej koszty z każdym dniem rosną, a konieczność poszerzania obszaru działania stale wzrasta.

 

Jako profesjonaliści nie dopuszczamy do takiego stadium, przyjeżdżamy na miejsce tak szybko, jak to możliwe. Z nami nie musisz oczekiwać na wolny termin, z nami nie musisz martwić się o jakiekolwiek materiały, dodatkowe ekipy, a także doradztwo w zakresie rozwiązań, a także materiałów, jakie będą trafionym wyborem w przypadku Twojego pokrycia.

 

Postaw na pracowników, którzy przestrzegają bezpieczeństwa, pozostawiają porządek w miejscu pracy, zabezpieczają mienie klientów, a także to pobliskie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Wybierz profesjonalistów, działających świadomie, którzy nie działają na chybił trafił, wykonują ekspertyzy i naprawiają dachy punktowo!

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl