Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Szybkie naprawy dachów Warszawa Mokotów

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Szybkie naprawy dachów Warszawa Mokotów

Zauważyłeś przeciek w swoim dachu? 
Poszukujesz solidnej ekipy, która zajmie się naprawą usterki?

Nie czekaj! Powierz swój dach w ręce profesjonalistów, jakimi jesteśmy. Działamy legalnie od wielu lat na terenie Mokotowa, a także innych dzielnic Warszawy, a także oddalonych do kilkudziesięciu kilometrów od stolicy miast i miasteczek.

Nasz zespół to wyłącznie wykwalifikowani dekarze, nieprzypadkowi pracownicy, którzy mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem w branży, a także ogromną wiedzą z zakresu materiałów, rozwiązań, technologii oraz wszelkich możliwości, jakie mogą być zastosowane w danym przypadku. To dzięki naszym dekarzom jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najlepsze naprawy na rynku, niezależnie od rodzaju pokrycia, jakie dostaniemy do naprawy.

Posiadamy doświadczenie w pracy z dachami krytymi materiałami takimi jak:

dachówka ceramiczna
dachówka betonowa
blachodachówka
blacha trapezowa
blacha miedziana
blacha tytan cynk
papa termozgrzewalna
szkło
łupek

a także innymi dostępnymi na rynku.

 

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem wysokiej klasy, który umożliwia nam przeprowadzanie specjalistycznych ekspertyz dekarskich przed rozpoczęciem jakiejkolwiek pracy. W odróżnieniu od innych nie działamy na oślep, metodą prób i błędów. Zanim zaczniemy ingerować w Twoje pokrycie, określimy przyczynę problemu, miejsce usterki oraz zawęzimy obszar prac, by nie rozbierać fragmentu dachu, który tego nie wymaga.

Prowadzone przez nas remonty są ukierunkowane na całkowite usunięcie problemu wraz z jego przyczyną. Nie maskujemy usterek, nie usuwamy jedynie części powodów awarii. Naprawiamy dachy tak, by podobna usterka nie pojawiła się przez długi czas, a Ty mógł się czekać sprawnie działającym dachem przez wiele lat.

 

W przeciwieństwie do innych ekip - nie każemy Ci czekać!
Przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia tak szybko, jak to możliwe. Nie wydajemy kilkutygodniowych terminów na naszą pracę. Nie narażamy klienta na dodatkowy stres i straty materialne, jakie może spowodować cieknący przez długi czas dach.
Zaraz po odebraniu zgłoszenia kierujemy się w stronę klienta. Określamy zakres naprawy i naprawiamy szybko, sprawnie, a przede wszystkim solidnie. 

Współpraca z naszym personelem to gwarancja najwyższej jakości usług, bezpieczeństwa domowników i pracowników, zabezpieczenie mienia, także sąsiadującego z budynkiem jeśli zajdzie taka potrzeba.

To pisemna gwarancja udzielona na każdą z wykonanych prac.

 

Napraw dach natychmiast po zauważeniu usterki

Wielu naszych klientów zwleka z naprawą tak długo, jak to możliwe. Zdaje się nam, że drobny przeciek może zaczekać, a my na tym nie ucierpimy. Liczymy na to, że awaria się nie powiększy, a my będziemy mogli zaplanować naprawę w domowym budżecie.

Jednak niezwykle ważnym jest natychmiastowe zgłoszenie zauważonej awarii dachu. W przeciwnym razie problem może się pogłębiać, działać na niekorzyść sąsiadujących elementów, a co za tym idzie narażać Cię na dodatkowe koszty związane z robocizną i materiałami do kolejnej naprawy, a może nawet remontu.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl