Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Szybkie naprawy dachów Warszawa Ochota

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Ekspresowe naprawy dachów Warszawa Ochota 

Ekspresowa naprawa dachu jest podstawą, gdy zauważysz usterkę pokrycia bądź przeciek spowodowany niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, które na naszym terenie pojawiają się coraz częściej.
Niejednokrotnie to czas oczekiwania na dekarza wpędza nas w jeszcze większe nerwy i stres, które z pewnością nie wpływają korzystnie na nasze samopoczucie. 

Szybka, sprawna i solidna naprawa dachu jest niezbędna nie tylko dla komfortu psychicznego zleceniodawcy, ale także dla pokrycia, które z każdą minutą zostaje uszkodzone coraz bardziej. Każda godzina zwłoki może więc warunkować konieczność poszerzenia zakresu naprawy dachu.

Jako w pełni profesjonalna ekipa dekarska z wieloletnim doświadczeniem w branży działamy właśnie w ten sposób. 
Nasze usługi naprawcze oferujemy nie tylko na Warszawskiej Ochocie, ale także na obszarze innych dzielnic stolicy, a nawet sąsiadujących z nią miast, do których dojeżdżamy bezproblemowo, równie szybko. 

Dlaczego szybka naprawa jest tak ważna?

Niejednokrotnie przyjeżdżamy do dachów przy których zwlekano z naprawą przez wiele dni, a czasem nawet tygodni. Niewielki przeciek bądź drobna usterka wywołują u nas chęć przełożenia inwestycji na później.
Powinniśmy mieć jednak świadomość, że każda chwila zwłoki to okazja do powiększenia awarii. Każdy dzień, a czasem nawet godzina oczekiwania może powodować kolejne zniszczenia mienia, uszkodzenia materiałów pokryciowych, a w rezultacie konieczność poczynienia kosztowniejszych inwestycji w postaci naprawy, a czasem nawet remontu.

 

Szybka i sprawna, kompleksowa naprawa, która usunie przede wszystkim przyczynę usterki, a nie tylko jej skutek, jest więc niezwykle ważna dla samego klienta. 
Współpracując z nami możesz mieć pewność, że dach zostanie naprawiony naprawdę solidnie.
O jakości naszych usług świadczy owocna, systematyczna praca z konserwatorem zabytków, a więc możesz w spokoju powierzyć w nasze ręce także pokrycia na zabytkach, bez obaw o ich stan i metody naprawcze.

 

Jak przebiegają naprawy pokryć? - Ochota

Z pewnością zastanawiasz się, czym różni się naprawa pokrycia wykonana przez naszą ekipę od tej, którą przeprowadzi konkurencja.

Różnicę możesz zauważyć już w czasie oczekiwania na dekarzy.
My przyjeżdżamy natychmiast po zgłoszeniu zauważenia usterki. Jedynymi czynnikami, jakie wpływają na czas dojazdu do klienta są warunki atmosferyczne, a także odległość, która dzieli go od najbliższej, wolnej ekipy naprawczej.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia, wykonujemy specjalistyczną ekspertyzę, która pozwoli nam na zawężenie miejsca prac, naprawę miejscową, to dzięki niej nie narazimy Cię na dodatkowe koszty związane z samą pracą, a także materiałami. 

Naprawami pokrycia wykonane z:

dachówki
blachy każdego rodzaju
blachodachówki
papy
szkła

a także innych materiałów pokryciowych dostępnych na rynku.

Przeprowadzane przez nas prace są kompleksowe - nie musisz wzywać pracowników z zewnątrz, a po zakończeniu naprawy udzielamy na nie pisemnej gwarancji, której nie spotkasz u przypadkowego personelu.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl