Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Trudne dachy Konstancin

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Każdy dach jest inny i wymaga indywidualnego podejścia, trudne dachy Konstancin to usługa pozwalająca na proste rozstrzygnięcie wszelkich rozterek właścicieli.
 

W Polsce mamy różnorodność dachów. Dzieje się tak dlatego, że niektóre budynki zbudowano wiele lat temu, a także z powodu zróżnicowania naszego kraju na tereny miejskie i wsie, gdzie budownictwo znacząco się od siebie różni.

Czasem jednak nie jest największą trudnością znaleźć odpowiedniego dekarza, którzy zajmie się dachem, ale samo rozstrzygnięcie, czy dach wymaga gruntownej wymiany wszystkich elementów, czy może wystarczy przeprowadzić remont.

 

 Ryzyko związane z trudnymi i skomplikowanymi dachami

To ryzykowne decydować o tym samemu, ponieważ jednocześnie ryzykuje się katastrofą budowlaną i stratami materialnymi. Niekiedy utratą życia i zdrowia osób i zwierząt w domach oraz budynkach gospodarczych.

Wynika z tego, że trudny dach to także taki, który nastręcza wątpliwości co do powyższej kwestii: wymienić czy remontować? Nie musisz sam podejmować takiej decyzji. Nasz zespół w ramach usługi trudne dachy Konstancin chętnie zajmie się zarówno remontem, jak i wymianą poszczególnych elementów dachu.

Jeśli masz wątpliwości nie powinieneś zwlekać ze skontaktowaniem się z nami. Wstępne oględziny pozwolą na szybkie stwierdzenie co jest najbardziej potrzebne Państwa dachowi.

 

Jakie rodzaje trudnych dachów naprawiamy i kryjemy

Najczęściej spotykanym w Polsce jest oczywiście dach jedno i dwupołaciowy. Zdarzają się jednak namiotowe oraz mansardowy, szczególnie widoczny na wsiach, w postaci pokrycia stodół i budynków gospodarczych.

Dla nas nie ma znaczenia kształt dachu. Dokonujemy napraw również na wieżach, na przykład kościelnych.

W skład naszych usług wlicza się:

- naprawa oraz remont zabytkowych i starych dachów,

- naprawa zniszczonych przez katastrofę naturalną dachów, 

- naprawa i remont elementów związanych z dachem.

 

Podejmujemy się szczególnych wyzwań, również tych nagłych i mamy na tym polu spore doświadczenie. Nie ma dla nas znaczenia jaki dach będzie naprawiany w ramach usługi trudne dachy Konstancin.

Zwracamy jednak uwagę na wszystkie uwarunkowania prawne oraz pozwolenia na remont czy budowę. Dach jest przez nas traktowany całościowo. Przed położeniem nowego pokrycia lub łataniem starego sprawdzamy stan więźby dachowej.

Dokonujemy na niej napraw lub wymieniamy ją. Drewno jest następnie impregnowane oraz zabezpieczane przed powstaniem grzyba czy zagnieżdżeniem się szkodników.

 

Nie jest nam również obojętne zamontowanie i naprawa elementów dachowych takich jak rynny, kominy stanowiących nieodłączną część dachu. Jego kształt sprawia, że to zadanie również staje się znacznie bardziej skomplikowane.

Ponadto w niektórych przypadkach rynny nie powinny rzucać się w oczy. Profesjonalnie zajmujemy się każdym elementem dachu, aby współgrały z całością. Dbamy o wykończenie okien dachowych, ewentualnie ich montaż.

Trudne dachy Konstancin to usługa kompleksowa. To nieoceniona pomoc oraz walka o ochronę bezpieczeństwa i mienia naszych klientów.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl