Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Trudne dachy Pruszków

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Tak jak w każdej dziedzinie i w dekarstwie zdarzają się różne stopnie trudności, trudne dachy Pruszków wymagają włożenia więcej wysiłku w pracę, ale dla naszej ekipy to nie żadna przeszkoda.

Ktokolwiek decyduje się na wykonanie specyficznego dachu, pokrytego na przykład drogim materiałem, o niestandardowym kształcie powinien mieć świadomość tego, że naprawa lub remont będą wymagały postawienia na nogi przygotowanego do tego celu zespołu dekarskiego.

Z drugiej strony często właściciel nie ma wpływu na to, że posiada trudny dach. Na przykład kupując nieruchomość nie sądził, że jego remont będzie tak skomplikowana.

 

 Trudne dachy to nasza specjalność

W jednym i drugim przypadku chętnie przychodzimy z pomocą. Zleceniodawcy nie muszą obawiać się, że nie będzie kto miał wykonać jego dachu, lub go naprawić. Podejmujemy się pracy w warunkach, jakie tylko pozwalają na jej rozpoczęcie.

Działamy w sytuacji, gdy na przykład część dachu została zniszczona w wyniku działania żywiołu natury. Ratujemy sytuację nawet wtedy gdy wydawała się już beznadziejna. Oczywiście nie ryzykujemy przy tym w żaden sposób, oraz nie narażamy nikogo na utratę zdrowia. Trudne dachy Pruszków wymagają konsultacji często nie jednej ekipy, lecz przynajmniej z kilkoma innymi ekspertami.

 

Jednak nie każdy z nich zechce podjąć się zadania, a jeśli już, to zażąda wysokiej ceny. My jesteśmy rozsądni i nigdy nie każemy przepłacać. Dla nas liczy się dobrze wykonana praca i satysfakcja, zarówno własna jak i klienta.

Nie jest łatwo jednocześnie określić czego dotyczy definicja trudne dachy Pruszków. To oznacza wszystko to, co nie mieści się w kanonie podstawowych dekarskich usług i wymaga dodatkowego, czasem nawet wyjątkowego wysiłku.

 

Ze swojej strony możemy zapewnić:

- naprawę i budowę pokryć dachowych z drogich i niespotykanych materiałów,

- naprawę starych i zabytkowych dachów, w tym wież kościelnych,

- remonty dachów o niespotykanych kształtach,

- prace na dużych wysokościach,

- pracę w trudnych warunkach.

 

Jednym ze skomplikowanych do naprawy lub wymiany dachów jest pokrycie wykonane z dachówek. To dość popularne pokrycie, do niedawna powoli wypierane przez inne, nowocześniejsze, aktualnie przeżywa renesans. Głównie dzięki nowym sposobom montażu, hakom, jakie pozwalają na utrzymanie poszczególnych dachówek w jednym miejscu.

Dachówki wymagają wprawy w kładzeniu i uwagi. Ich naprawa lub ponowne kładzenie to żmudna i ciężka praca. Podobnie kwestia ma się, w przypadku innych pokryć dachowych, także tych drogich jak miedź lub łupek kamienny. Nie można powiedzieć, że pokrywanie dachu tego typu materiałem należy do łatwych.

 

Praca dekarza nie należy jednak w ogóle do zawodów łatwych, dlatego mamy świadomość tego że przed nami jeszcze wiele trudnych dachów Pruszków. Nie boimy się tych wyzwań ani nie unikamy odpowiedzialności.

Nie w głowie nam przechwałki na temat tego czego to nie udało nam się dokonać, swoją markę budujemy po prostu na ciężkiej, dokładnej i uważnej pracy. Ona mówi sama za siebie.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl