Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Trudne dachy Warszawa


W naszej ofercie znajduje się usługa krycia i naprawy trudnych dachów w Warszawie, która jest skierowana do wszystkich, którzy borykają się z nietypowym problemem z tą częścią budynku.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

W każdym zawodzie pracowników czekają wyzwania. My się tych wyzwań nie boimy. Ponadto posiadamy doświadczenie i jesteśmy w pełni świadomi ewentualnych konsekwencji. Niestety wielu amatorów nie jest. Co gorsza mając za sobą jakieś sukcesy w naprawie różnych dachów próbują szczęścia i w innych, skomplikowanych przypadkach, gdzie nawet doświadczony dekarz ma orzech do zgryzienia.

Może się to skończyć w najlepszym przypadku po prostu nie rozwiązaniem usterki w najgorszym trwałym urazem lub nawet śmiercią. Dlatego bezwzględnie przed podjęciem jakichkolwiek czynności, należy skontaktować się z doświadczonymi dekarzami.

Trudne dachy w Warszawie to dla nas nie czarna magia. W swojej karierze nasza ekipa wielokrotnie spotykała się z trudnymi do naprawy dachami, nietypowymi usterkami. Można śmiało powiedzieć, że każdy dach to trochę inna historia.

Nawet współcześnie, mimo że posiadamy znacznie bardziej zaawansowane narzędzia i praca idzie znacznie szybciej, trzeba brać poprawkę na to, że jakiś problem będzie wymagał staranniejszego podejścia.

Nasza ekipa dekarska czerpie satysfakcję z pokonywania trudności. Jeśli mają Państwo obiekcje czy przypadkiem nie zawracają Państwo głowy w błahej sprawie, warto pamiętać, że usterki dachów trzeba usuwać natychmiast. W przeciwnym razie łatwo się rozprzestrzenią i będą stanowiły zagrożenie.

Dlaczego wykonujemy trudne dachy ?

Specjalizujemy się w trudnych dachach, gdyż nasza praca nie ogranicza się tylko do budowy pokryć nowych dachów. Remontujemy i naprawiamy w ramach usługi wszystkie budynki na terenie Warszawy i w okolicy 30 km.

Do naszych usług należą:
    
- obsługa dachów pokrytych każdym znanym materiałem (blacha, dachówki, łupek, papa, gont, ondulina etc)
- obsługa starych dachów kamienic, wiekowych domów, zabytków,
- dachy o niestandardowych kształtach i pokryciach,
- dachy nietypowych budynków,

Naszą tajemnicą jest zestaw narzędzi oraz zespół chętnie współpracujących ze sobą i zgranych ludzi. To właśnie współpraca jest kluczem do sukcesu w każdej dziedzinie.

W ramach obsługi trudnych dachów Warszawa wykorzystujemy zespół ludzi, którzy z niejednego pieca już chleb jedli. Chętnie dzielą się swoim doświadczeniem z sobą nawzajem, co sprawia, że z wzajemną pomocą są w stanie pokonać każdą trudność.

Ponadto wyposażenie oraz odwaga naszych pracowników pozwala im dotrzeć do najwyżej  położonych punktów budynku oraz wślizgnąć się w różne zakamarki, oczywiście przy pomocy odpowiednich zabezpieczeń.

To poświęcenie i pasja pozwalają na gruntowne zajęcie się każdym dachem z podejściem indywidualnym.

Praca przy starych budynkach jest szczególnie fascynująca ze względu na odkrywanie dawnych metod konstruowania dachu oraz jego pokrycia, jakie już od dawna nie są w użyciu.

Mimo że nasi przodkowie nie posiadali tak zaawansowanych narzędzi, to ich praca zawsze była dokładna. My dążymy do tego samego.


Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO