Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Usługi dekarskie Łomianki

Trudno uwierzyć, że przez tyle lat usługi dekarskie w Łomiankach pozostawały zaniedbane. Na szczęście dla bezpieczeństwa oraz komfortu dziś powoli zaczynają być coraz lepszej jakości.

Dekarzy jest wielu, w każdym mieście znajdzie się ich co najmniej kilku. Ale czy warto brać do współpracy pierwszą lepszą osobę? Oczywiście każdy rozsądny człowiek natychmiast odpowie, że nie wolno tego robić.

Zanim przystąpimy do współpracy z daną ekipą warto sprawdzić ich historię. My swojej się nie wstydzimy i uważamy, że usługi dekarskie Łomianki stoją na najwyższym poziomie.

Świadczą o tym nasze inwestycje, które mimo upływu lat nie wymagają napraw.

Warto wiedzieć, że fuszerki w przypadku budowy dachu nie widać od razu! Szczęśliwy jest ten, kto za pierwszym razem trafił na rzetelną i zorganizowaną firmę, a jedną z nich jesteśmy na pewno my.

 

Ekipa dekarska na której mozesz polegać

Jako ekipa działamy wspólnie, a połączenie sił to klucz do sukcesu. Powiedzenie mówi – co dwie głowy to nie jedna i sprawdza się to tutaj wyjątkowo dobrze, z tym, że bardziej adekwatne byłoby – co czworo oczu to nie dwoje.

Jedna osoba często popełnia jakiś błąd lub niedopatrzenie, które odkrywa często późno.

Dwie osoby mogą siebie nawzajem kontrolować i pomagać sobie, dlatego praca idzie o wiele sprawniej. W naszej ekipie świadczącej usługi dekarskie Łomianki komunikacja stoi na najwyższym poziomie.

 

Zaufaj specjalistom od usług dekarskich

Świadczymy podstawowe usługi dekarskie i z nimi spotykamy się na co dzień. Jesteśmy jednak równie odpowiednią ekipą dekarzy, gdy trzeba dokonać niestandardowych napraw lub pokryć trudny dach.

 

Do podstawowych usług dekarskich Łomianki należą:

- krycie dachów standardowymi materiałami,

- ekspertyzy dachowe,

- naprawy i remonty pokryć dachowych,

- kładzenie papy,

- naprawa dachów z papy,

- naprawy więźby dachowej,

- ocieplanie i izolacja dachów,

- montaż rynien,

- montaż okien dachowych,

- obróbki metalowe,

- naprawy dachów ze standardowym pokryciem.

 

Do usług z oferty rozszerzonej zaliczyć można:

- dekarstwo artystyczne,

- kładzenie niestandardowych pokryć dachowych,

- krycie starych dachów,

- krycie wież kościelnych i plebani,

- praca na dachach trudnych, skomplikowanych.

 

Zapewniamy najwyższy poziom usług dekarskich Łomianki. O naszej rzetelności świadczą certyfikaty oraz gwarancja, jaką wydajemy na trzy lata po dokonaniu naprawy lub krycia dachu.

Spisujemy umowę i jesteśmy bardzo zaangażowani w to, co robimy. Nigdy nie zostawiamy klienta samego sobie, pomagamy w doborze materiału, doradzamy najlepsze rozwiązania z punktu widzenia klienta.

Nie ukrywamy kosztów nie chcąc by klient był zaskoczony wysoką ceną. W ciągu dnia pracy staramy się zrobić jak najwięcej, ale nie za wszelką cenę. Wiemy, że wtedy najłatwiej jest popełnić szkolny błąd.

Posiadamy narzędzia tradycyjne, znane od lat w usługach dekarskich Łomianki, ale także nowoczesne wyposażenie.

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO