Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Usługi dekarskie Podkowa Leśna

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Usługi dekarskie Podkowa Leśna

Profesjonalna, w pełni wykwalifikowana brygada dekarska, działająca w Podkowie Leśnej od wielu lat, oferuje państwu kompleksowe usługi dekarskie: od ekspertyz, napraw, remontów po montaż drobnych elementów dachowych, także tych ozdobnych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem wysokiej klasy, który umożliwia nam pracę z rozmaitymi materiałami, solidne i szybkie wykonywanie powierzonej nam pracy, a także wiedzą i doświadczeniem, które są niezbędne do świadczenia usług w najwyższej jakości.

Zajmujemy się dachami pokrytymi materiałami takimi jak:

dachówka ceramiczna
dachówka betonowa
blachodachówka
blacha trapezowa
miedź
tytan - cynk
papa termozgrzewalna
szkło

a także innymi, także rzadziej stosowanymi, zaawansowanymi technologicznie.

 

Profesjonalne naprawy dachów


Przeprowadzamy w pełni profejsonlane naprawy dachów, które cieszą się w Podkowie Leśnej ogromnym powodzeniem. W przeciwieństwie do konkurencji, błyskawicznie przyjeżdżamy na miejsce, tuż po zgłoszeniu wykrytej usterki dachu, przecieku bądź innego probleu z pokryciem. 

Każdorazowo działania rozpoczynamy od ekspertyzy, która pozwoli nam na okreslenie źródła problemów, zawężenie miejsca działania. Nie naprawiamy na chybił trafił, metodą prób i błędów. Działamy świadomie, nie narażając klientów na dodatkowe koszty.

Naprawiamy wszelkiego rodzaju dachy - od standardowych po zaawansowane technologicznie. Podejmujemy się prac, które odrzucają inni, działamy w gęstej zabudowie, na dachach o trudnych konstrukcjach. Mamy doświadczenie w pracach z nowymi rozwiązaniami.

 

W miejscu działania pozostawiamy porządek, przestrzegamy zasad bezpieczeństwa, dbamy o to, by podobna usterka nie spędzała snu z Twoich powiek nigdy więcej.

 

Kompelsowe remonty dachów 


W ofercie znajdziesz także kompelksowe remonty dachów. Działamy od A do Z, a Ty nie musisz martwić się o żadną z kwestii dotyczących remontowanego dachu. W przeciwieństwie do napraw, remotny prowadzone są planowo, tak byś mógł ustalić termin  prac na wygodny dla Ciebie czas.

Każdorazowo dobieramy materiały, proponujemy skuteczne rozwiązania, sprawdzamy stan zużycia materiałów, by nie remontować tego, co może posłużyć jeszcze przez lata. Wykonujemy swoją pracę najlepiej ze wszystkich, w dbałości o zadowolenie naszych klientów. 

Każda z wykonanych usług objęta jest pisemną gwarancją zapewniającą bezpłatną pomoc w przypadku zauważania jakiejkolwiek usterki spowodowanej błędami pracowników, które zdarzają się niezwykle rzadko. 

 

Inne usługi 


Oprócz napraw i remontów dachów, możesz skorzystać z montażu rynien, płotków przeciwśniegowych, wykonania specjalistycznych ekspertyz, a także profesjonalnego doradztwa.

Jako firma działająca na rynku od lat, idąca z duchem czasu, żyjąca z zgodzie z nowymi technologiami, chętnie zajmiemy się niecodziennymi dachami, a także tymi zabytkowymi. 

Niejedokrotnie zajmowaliśmy się remontem dachów zabytkowych kościołów - mamy do tego sprzęt, wiedzę, a przede wszystkim doświadczenie.

Skorzystaj z usług profesjonalistow i nie ryzykuj!

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl