Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Usługi dekarskie Pruszków

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Budowa i naprawa dachu to rzeczy, jakich miasto potrzebuje na co dzień, dlatego ważne jest by usługi dekarskie Pruszków stały na najwyższym poziomie.

Usługi dekarskie obejmują budowę pokrycia dachowego oraz jego naprawę i konserwację. To bardzo ważne rzeczy, o jakie każdy właściciel domu powinien dbać, jeśli zależy mu na komforcie i dobrym zdrowiu.

Niekiedy, dla oszczędności właściciele sami chcą naprawić przeciekający dach. Wydaje się wówczas, że jest to proste, ale bywa odwrotnie. Aby to zrobić trzeba dokładnie zlokalizować źródła przecieków, a to wymaga wprawy.

Inną ważną kwestią jest sama jakość napraw, które wystarczą z reguły tylko na chwilę a mogą też doprowadzać do jeszcze gorszych zniszczeń. Aby dobrze wykonać pracę niezbędne są również odpowiednie narzędzia, a one swoje także kosztują.

Natomiast naprawianie dachu i dokonywanie w nim zmian bez wiedzy i odpowiednich narzędzi nader często kończy się tragicznie.

Usługi dekarskie Pruszków to zatem oferta nie do odrzucenia. Jeśli chcą Państwo mieć pewność, że nowo położonego pokrycia nie trzeba będzie prędko naprawiać, co zmusza nieprzygotowanych finansowo zleceniodawców do nieprzemyślanych zachowań, to nasza ekipa dekarska jest najlepszym rozwiązaniem.

Posiadamy sprawną i wyszkoloną kadrę, która ma za sobą wiele realizacji i odpowiednie zabezpieczenia.

 

 Jakie usługi oferujemy

Wachlarz naszych ofert jest dość rozbudowany i w pełni zaspokaja podstawowe i zaawansowane potrzeby zleceniodawców. W składzie znajdziecie Państwo:

- kładzenie pokryć dachowych,

- naprawa pokryć dachowych,

- uszczelnianie i izolowanie dachów,

- naprawy więźby dachowej,

- wymiana pokryć dachowych,

- interwencja w trudnych przypadkach,

- praca przy drogich dachach,

- remonty dachów zabytkowych,

- wyposażanie dachu w rynny,

- obróbki dekarskie,

- montaż okien dachowych,

- dekarstwo artystyczne.

 

Nasza praca zawsze jest na najwyższym poziomie z porozumieniem z klientem. Nie trzeba obawiać się wysokiej ceny naprawy albo zbyt zaawansowanego remontu. Usługi dekarskie Pruszków obejmują wstępną ekspertyzę dachu oraz oszacowanie kosztów.

Wiemy również jakie naprawy są potrzebne natychmiast, a co może jeszcze poczekać, oceniając stan poszczególnych elementów. Dzięki temu klient nie musi od razu dysponować kwotą, jaka przekracza jego budżet.

 

Dokonujemy podstawowych napraw więźby dachowej oraz jej impregnacji. Malujemy ją środkami przeznaczonymi do walki ze szkodnikami. Przez to drewno nie staje się miejscem wylęgu korników, dzięki czemu jego trwałość znacząco wzrasta.

Zależy nam na tym, żeby cały dach prezentował się jak najlepiej, dlatego w przypadku napraw wymieniamy również rynny. Powinno im się poświęcać tyle samo uwagi co samemu pokryciu dachowemu.

Dbamy o odpowiednią wentylację i izolację dachu. Z nami remont dachu, aby przystosować poddasze do stworzenia miejsca użytkowego jest działaniem pewnym i przynoszącym korzyści.

Usługi dekarskie Pruszków to kompleksowe działania przygotowane na wiele ewentualności, nawet na niespodziewane i trudne przeszkody.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl