Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Usługi dekarskie warszawa

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Usługi dekarskie Warszawa to szeroko rozwinięta oferta napraw i budowy dachu dla miasta Warszawy oraz okolic.

Dekarz to jeden z najstarszych zawodów, jaki jeszcze długo będzie niezbędny. W swoim istnieniu każdy dach musi przeciętnie kilka razy zostać obejrzany przez kogoś takiego.

Nawet jeśli nagle przestano by budować nowe domy, to i tak istnieje ogrom już istniejących, jakie również wymagają troski.

 

Usługi dekarskie na najwyższym poziomie

Pomoc dekarza to nie żadna fanaberia, ale konieczność. Przeciekający dach to problem dla użytkowników, jaki implikuje szereg innych. Ponadto źle wykonany dach to zagrożenie katastrofą budowlaną. Liczy się także estetyka wykonania, a na całość wpływają detale.

Jeśli ktoś nie zwraca na nie uwagi, postępuje niedbale, to wpływa to na cały dom.

Nikt nie będzie zachwycał się piękną elewacją, kiedy widzi, że dachówki odstają i są krzywo położone. Warto zatem zrobić wszystko co w swojej mocy, by już podczas budowy lub remontu dachu domu zadbać o jak najsprawniejszą, najlepszą i najbardziej profesjonalną ekipę dekarską z okolicy.

Usługi dekarskie Warszawa z pewnością należą do tych kategorii.

 

Prace jakie wykonujemy, obejmują cały podstawowy zakres usług dekarza, ale również wychodzą poza standardową pomoc. To również praca w trybie przyśpieszonym, w nagłym przypadku oraz praca przy specyficznych, trudnych i wymagających specjalnej troski dachach, nawet tych zabytkowych.

Posiadana przez nas wiedza fachowa pozwala nam na dokonywanie napraw we wszystkich wymienionych wyżej przypadkach. Do naszych usług należą:

- budowa dachów,

- remont pokrycia dachowego, częściowy lub całościowy,

- remont lub wymiana elementów dachu,

- krycie dachu z użyciem wszystkich znanych materiałów,

- montaż rynien i systemu odpływu wody,

- montaż folii dachowej,

- montaż więźby dachowej,

- montaż okien dachowych,

- montaż ocieplenia (wełna mineralna)

- usuwanie starego pokrycia dachowego,

- obróbka komina

- odśnieżaie dachów

To podstawowe prace przez nas wykonywane, ale warto wspomnieć, że chętnie podejmujemy się wyzwań, oraz jesteśmy otwarci na propozycje wykonania niestandardowych zadań.

Interweniujemy nawet w nagłych przypadkach. Z doświadczenia wiemy, że każdy dach wymaga nieco innego potraktowania i podchodzimy do niego indywidualnie.

Chcemy aby nasi klienci zawsze byli zadowoleni, dlatego i współpraca z nimi musi układać się poprawnie, o co także bardzo dbamy.

 

Posiadamy wysokie doświadczenie w pracy z wieloma materiałami, również tymi najbardziej nowoczesnymi. Stale doszkalamy się w znajomości fachu.

Jesteśmy w stanie przeprowadzić wstępną ekspertyzę, aby doradzić w sprawie dokonania pilnych i mniej koniecznych, ale ciągle potrzebnych prac.

Dokonujemy wyceny inwestycji tak, żeby nie zaskoczyć klienta wysokim kosztem wykonania. Nasza praca jest sprawna, w miarę możliwości, ponieważ chcemy, żeby była również dokładna, nie wymagała poprawek i służyła przez całe pokolenia. Tworzymy dla klienta ofertę.

Chcemy, aby nasze dachy były nie tylko bezpieczne i trwałe ale również naprawdę ładne i podkreślające urodę domu.

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl