Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Usługi dekarskie Warszawa Ochota

Profesjonalny dekarz Warszawa Ochota

Poszukujesz ekipy dekarskiej, która zajmie się kryciem, remontem, naprawą bądź wykończeniem Twojego pokrycia dachowego?
Masz dosyć nieprofesjonalnych ekip, których prace przeciągają się w nieskończoność?

Postaw na pełen profesjonalizm, solidnie, sprawnie i szybką wykonaną pracę, którą zapewnią Ci wykwalifikowani pracownicy, działający w branży dekarskiej od wielu lat. Nasze usługi świadczymy w dzielnicach takich jak Ochota, a także pozostałych znajdujących się w Warszawie.
W razie potrzeby jesteśmy w stanie dojechać na miejsce prac, do miejscowości oddalonych do kilkudziesięciu kilometrów od stolicy.
Stale staramy się o poszerzanie obszaru naszych działań, byś mógł korzystać z najlepszych i najszybszych prac dekarskich, jakie obecne są na rynku.

 

Wiedza, jaką zdobywaliśmy przez lata, doświadczenie, jakim dysponują nasi fachowcy oraz wysokiej klasy spejalistyczny sprzęt stanowią o świetnie wykonanej pracy, niezależnie od jej zakresu, wielkości i trudności.
W przeciwieństwie do konkurencyjnych ekip, nie odrzucamy żadego ze zleceń. Zajmujemy się pracami standardowymi, a także tymi na dachach osobliwych. Niestraszne nam złożone konstrukcje, wieżyczki, kopuły, gęsta zabudowa, trudnodostępne miejsca na pokryciu, nachylenie, rozległe usterki, a także nowoczesne technologie, które coraz częściej pojawiają się na dachach prywatnych.

Bez obaw możesz powierzyć nam także dach zabytkowy znajdujący się na budynku sakralnym bądź kamienicy. Stale i systematycznie współpracujemy z konserwatorem zabytków. Posiadamy niezbędną wiedzę i kwalifikacje do prac na cennych architektonicznie i kulturowo pokryciach. Korzystając z naszych usług nie musisz bać się o przestrzeganie zaleceń wyższych instytucji, o znajomość metod i materiałów stosowanych wiele lat temu, a także o świadome działanie. 

 

Dlaczego wykwalifikowana brygada dekarska?

Niejednokrotnie możemy spotkać się z ofertami przypadkowych pracowników, którzy zapewniają o swoich szerokich możliwościach i doświadczeniu w pracy z rozmaitymi dachami. Zazwyczaj odróżniają się oni od profesjonalnych ekip dekarskich niższą ceną oferowanych usług.

Niestety nie zawsze taniej znaczy lepiej, a niejednokrotnie znaczy drożej, bowiem nasi pracownicy niezwykle często są wzywani do wszelkiego rodzaju poprawek dekarskich. Są to zazwyczaj poprawki związane z montażem poszczególnych fragmentów pokrycia, w tym rynien. Niestety zdarzają się też sytuacje, w których materiał został dobrany nieodpowiednio bądź sama konstrukcja nie została solidnie przygotowana pod montaż materiału takiego jak papa - wtedy sama poprawka jest znacznie bardziej skomplikowana i kosztowniejsza niż ma to miejsce w przypadku prac od samego początku.

 

Korzystanie z usług wykwalifikowanej brygady z doświadczeniem to pewność, że rozwiązania zostaną dobrane indywidualnie, specjalnie dla Twojego dachu. Nie działamy schematycznie, nie poddajemy się rutynie. Każdorazowo zwracamy uwagę na elementy takie jak:

umiejscowienie domu
nachylenie
konstrukcja dachu
ewentualne probelmy, jakie mogą wystąpić w czasie użytkowania
możliwości dotyczące uniesienia masy materiałów
ocieplenie
wymagania estetyczne

a także wiele innych

 

Nasi pracownicy przeprowadzą prace pokryciowe, remontowe i naprawcze niezwykle sprawnie i szybko, a po zakończeniu inwestycji wystawią pisemną gwarancję!

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO