Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Usługi dekarskie Warszawa Wilanów

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Brygada dekarska Warszawa Wilanów 

Brygada dekarska działająca od wielu lat na terenie Wilanowa, a także pozostałych dzielnic stolicy, oferuje kompleksowe usługi dekarskie w szerokim zakresie. W razie potrzeby jesteśmy w stanie dojechać do miejscowości oddalonych do kilkudziesięciu kilometrów od Warszawy, by wyremontować, naprawić, pokryć bądź zająć się wykończeniem powierzonego w nasze ręce pokrycia dachowego.

Jako w pełni profesjonalna brygada dekarska, składająca się wyłącznei z wykwalifikowanych, nieprzypadkowych pracowników, podejmujemy się każdej inwestycji, nawet jeśli została odrzucona przez wcześniejszego wykonawcę z uwagi na zbyt dużą trudność naprawy bądź zaawansowaną kontrukcyjnie i technologicznie powierzchnię do pokrycia.
Dysponujemy specjalistycznym sprzętem dekarskim umożliwiającym nam przeprowadzania ekspertyz dachowych. Te z kolei są niezwykle pomocne przy indywidualnym doborze materiałów i rozwiązań. Dzięki nim jesteśmy w stanie wziąć pod uwagę powierzchnię, nachylenie, umiejscowienie dachu i dobrać do każdego z tych elementów odpowiednią metodę montażową oraz materiały.
Niejednokrotnie to właśnie ekspertyza wykazuje stopień zużycia poszczególnych materiałów, a także pozwala na odnalezienie przyczyny awarii i zawężenie pola naprawy.

 

W przeciwieństwie do konkurencji - nie każemy Ci czekać!
Pojawimy się na miejscu tak szybko, jak to możliwe. Ekspresowy dojazd do klienta jest ceniony zwłaszcza w przypadku świadczonych przez nasz zespół napraw. W końcu czas stanowi o tym, jak rozległe poprawki będzie trzeba wykonać, a niejednokrotnie także o zniszczeniu mienia, które zostanie spowodowane wilgocią i wodą, przedostającą się do wnętrza budynku przez nieszczelne pokrycie.

My nie narazimy Cię na dodatkowe koszty. Dokładnie wyliczymy ilość niezbędnych do pracy materiałów, będziemy działać miejscowo, bez rozbiórki zbędnych elementów. Po nas nie będziesz musiał niczego poprawiać przez wiele lat.

 

Dlaczego warto korzystać z profesjonlanych usług dekarskich?

Niejednokrotnie spotykamy się z opinią, że dachem może zająć się pierwszy lepszy pracownik, który posiada jakiekolwiek doświadczenie w branży dekarskiej.
Nie jest to do końca prawda, bowiem każdy z dachów jest inny, każdy wymaga nie tylko doświadczenia, ale także wiedzy.
Często to właśnie specjalistyczny sprzęt jakim dysponuje profesjonalna ekipa dekarska, umożliwia montaż poszczególnych fragmentów w trudnodostępnych miejscach. 
Korzystając z naszej oferty nie musisz martwić się o nic - działamy kompleksowo, zapewniając doskonale pokryty dach od początku do samego końca. Nie musisz martwić się o konieczność wzywania ekipy z zewnątrz, która zajęłaby się częścią zleconej nam pracy.

We własnym zakresie dobieramy rozwiązania, doradzamy, zdejmujemy dotychczasowe pokrycia, poprawiamy konstrukcje, kryjemy, a także zajmujemy się wykończeniem dachu. Montujemy rynny, okna dachowe, uszczelniamy, docieplamy, wykonujemy wszelkie prace związane z pokryciem.

Nasi pracownicy dbają o bezpieczeństwo własne i domowników, zabezpieczają mienie, także sąsiadów, a ponadto zachowują porządek i czystość w miejscu pracy.

 

Postaw na profesjonalny zespół dekarzy i uzyskaj gwarancję po skończeniu prac. 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl