Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Wymiana dachówki Warszawa

pogotowie dachowe zasieg dzialania

 

Dachówki to powszechne i tradycyjne pokrycie dachów warszawskich domów. Mają to do siebie, że są elementami dość drobnymi, dlatego w czasie zmiennej pogody, na przykład silnego wiatru takie dachy ulegają częstym zerwaniom, trudniejszym w naprawie uszkodzeniom niż pokryte na przykład listwami z blachy.

Istnieje w nich również znacznie więcej przestrzeni, które mogą ulegać awariom i usterkom, przeciekać. Wymiana dachówki w Warszawie jest niezbędna ponieważ jest to w porównaniu do na przykład metalowych materiałów, surowiec nie aż tak trwały.

 

Ponadto stare dachówki ceramiczne mogą stanowić poważne zagrożenie. Zniszczone niezbyt mocno trzymają się dachu i mogą odpadać. Części dachówek niszczą w ten sposób przedmioty znajdujące się wokół domu, na przykład zaparkowane samochody lub sprzęty gospodarstwa domowego.

Doprowadzają też do przykrych wypadków, gdy spadną na człowieka lub zwierzę znajdujące się w feralnym miejscu.

Nasza ekipa zapewnia nie tylko profesjonalną pracę, ale także przegląd pozwalający stwierdzić, czy wymiana jest konieczna. Jeśli tak jest, nie należy z tym zwlekać.

 

Usługa wymiany lub naprawy dachówki

Wymiana dachówki nigdy nie jest prostą sprawą. Fachowiec jest w stanie stwierdzić, czy potrzeba jest wymiana dachówki na całej powierzchni dachu, czy może tylko w niektórych częściach. To dość monotonna praca, ponieważ wymaga wspięcia się na dach i sprawdzania stanu poszczególnych części.

To co się liczy, to również wiek dachu. Nawet jeśli całość nie jest jeszcze w złym stanie to trzeba liczyć się z tym, że nowe części znacząco będą odróżniały się od reszty, a nie zawsze możliwa jest satysfakcjonująca renowacja.

 

W ramach naszej usługi znajdują się:

-  częściowa lub całościowa wymiana dachówki,

-  renowacja dachówki,

-  konserwacja dachówki.

 

Wymiana dachówki Warszawa to usługa, jaka obejmuje zabezpieczenie jej przed zniszczeniem. Sprawia to, że na nowo położona dachówka na dłużej niż poprzednio zachowa swój dawny kunszt i elegancki wygląd.

To zadanie obejmuje przede wszystkim pokrycie nowej dachówki środkami, jakie uniemożliwiają porost na nich grzybów, pleśni czy mchu. Impregnacja pozwala na uczynienie dachówki wodoodporną i mrozoodporną.

Wymiana dachówki to także konieczność spojrzenia na cały dach. Przed położeniem nowej warstwy, a nawet przed zdjęciem starej, trzeba dokonać przeglądu dachu w celu przekonania się, czy stara konstrukcja udźwignie ciężar. Dachówka jest znacznie cięższa od blachy dlatego należy pamiętać aby zrobić odpowiednio mocniejszą konstrukcję pod to pokrycie.

 

Nasze usługi to profesjonale potraktowanie dachu ceramicznego. Wymiana dachówki Warszawa to nie tylko myśl o tym, co tu i teraz, ale ponadto wybieganie tą myślą daleko w przyszłość.

Wiemy, że na rynku aktualnie królują inne materiały do pokrycia dachu, ale chcemy, by w naszych rękach nawet te tradycyjne zamieniały się w coś równie wytrzymałego.

Mamy do tego odpowiednio wyszkoloną kadrę oraz niezbędne narzędzia potrzebne do pracy na wysokości i na ziemi. Nasza praca jest sprawna a efekt od początku do końca zadowalający.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl