Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Wymiana dachówki Warszawa Śródmieście

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Wymiana materiałów pokryciowych Warszawa Śródmieście 

Profesjonalna firma dekarska, działająca w Warszawie od wielu lat, oferuje Państwu kompleksową wymianę dachówki oraz innych materiałów pokryciowych nie tylko na terenie Śródmieścia, ale także innych dzielnic stolicy oraz miejscowości oddalonych do kilkudziesięciu kilometrów od niej. 

Z dachówką ceramiczną, a także betonową mamy do czynienia na co dzień od wielu lat. Zajmujemy się wykonywaniem inwestycji dla klientów indywidualnych, mniejszych i większych firm, przedsiębiorstw, a nawet instytucji państwowych. Każdy z naszych zleceniodawców, niezależnie od wielkości powierzchni oddanej w nasze ręce, jej zaawansowania konstrukcyjnego i technologicznego, zastosowanych rozwiązań oraz trudności prac z uwagi na sposób zabudowy danego obszaru, może powiedzieć, że inwestcyja została zakończona zadowoleniem rysującym się na twarzy.

 

W przeciwieństwie do nieprofesjonalnych ekip, działamy w pełni świadomie, a każdy z wykonywanych przez nas ruchów potwierdzony jest posiadaną wiedzą z zakresu znajomości materiałów, rozwiązań oraz mechnizmów, rządzących funkcjonowaniem pokrycia dachowego. 
W razie jakichkolwiek wątpliwości, wykonujemy eskpertyzę dachową, która pozwala nam na doskonałe, indywidualne dobranie rozwiązań, które sprawdzą się na konkretnym dachu. Unikamy schematycznego i rutynowego działania. Zwracamy uwagę na konstrkcję dachu, jego umiejscowienie, a także zabudowę znajdującą się w pobliżu.
Każdy z tych elementów ma dla nas znaczenie, każdy pozwala wybrać materiały i sposób montażu stosowne dla Twojego dachu.

 

Dlaczego dachówkę powinien wymienić dekarz?

Niejednokrotnie możemy spotkać się z opinią, że wymiana dachówki nie należy do trudnych czynności. W końcu nie mamy na głowie przygotowania całości pokrycia do inwestycji, a tylko zmianę materiału, który znajdował się na nim wcześniej.

Właśnie z tego względu pojawia się błędne pojęcie, że dachówkę można wymienić samemu i nie jest to trudna czynność. Należałoby sobie jednak uświadomić, że sama zmiana materiału pokryciowego wiąże się zazwyczaj z mniejszym lub większym remontem. Temu zaś mog towarzyszyć wszelkiego rodzaju poprawki, w tym konstrukcyjne.
Korzystając z pomocy profesjonalnej ekipy dekarskiej,  masz pewność, że zauważy ona wszelkiego rodzaju drobne usterki i niedociągnięcia, które mogłyby zaważyć na trwałości i funkcjonlaności pokrycia. Ponadto jest ona wyposażona w specjalistczny sprzęt dekarski, umożliwiający nie tylko sprawną, szybką i skuteczną pracę, ale także przeprowadzanie ekspertyz dachowych. Niejednokrotnie to właśnie park maszynowy umożliwia nam podjęcie się pracy na dachu trudnym, gdzie dotarcie do poszczególnych elementów nie należy do prostych.

 

Współpraca z naszym zespołem to przede wszystkim profesjonalne doradztwo w szerokim zakresie, bezpieczeństwo na miejscu pracy, zabezpieczenie mienia, także tego sąsiadującego, sprawna, szybka i solidna wymiana każdego rodzaju dachówki, zakończenie prac w ustalonym terminie oraz pisemna gwarancja wydana po zakończeniu prac.

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl